2. kolo soutěže o obal Kindle Guard dle vlastního výběru

kindle-guard

Mám zde pro vás 2. kolo soutěž o pouzdro Kindle Guard s tvrzenou přední stranou jenž zabraňuje mechanickému poškození displeje čtečky Amazon Kindle 4, 5 nebo Paperwhite. Stačí když odpovíte na pár soutěžních otázek a budete mít štěstí při slosování vítěze. Kdo v tomto kole nevyhraje nemusí zoufat, ještě budou další kola. V tomto kole lze soutěžit do pondělí 26. srpna, 20.00 hod.

Soutěžní otázky a formulář neleznete zde.

Podmínky soutěže:

Blog Amazon-Kindle.CZ společně s ELTRINEX, s.r.o. distributorem ochranných pouzder Kindle Guard (www.kindleguard.cz) pro vás připravil soutěž o pouzdra Amazon Kindle Guard Pro dle vlastního výběru.

Celkem se bude soutěžit o 5 pouzder. V každém soutěžním kole bude vylosován jeden výherce, který si vybere pouzdro Kindle Guard pro daný typ čtečky. Doručení výhry zajišťuje ELTRINEX, s.r.o., výhra bude odeslána do 7 pracovních dnů od obdržení kontaktní adresy výherce. Výhry budou zaslány pouze na adresu v ČR.

V každém soutěžním kole se smíte účastnit pouze jednou. Účastí v soutěži tedy odesláním soutěžního formuláře dáváte svolení k tomu aby vaše kontaktní údaje byly předány společnosti ELTRINEX, s.r.o. za účelem kontaktování výherce. Po skončení soutěže budou veškeré kontaktní údaje smazány a nebudou použity pro žádné marketingové účely apod.

V každém kole bude soutěžící nucen odpovědět na různé otázky, jestliže na všechny odpoví správně bude zařazen mezi ostatní soutěžící se správnými odpovědmi. Všichni obdrží unikátní číslo a po uzavření soutěže bude vygenerováno náhodné číslo jenž určí výherce ceny v daném kole.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné