Akce na čtečky Kindle – Paperwhite za 2020 Kč a základní Kindle za 1400 Kč

Amazon k příležitosti Valentýna připravil akci na čtečky e-knih Amazon Kindle a to na Kindle Paperwhite 3 a základní model Kindle. Nevím do kdy akce trvá, ale být vámi tak na nic nečekám.

Kindle Paperwhite 3 v akci

Tato čtečka nabízí dotykové ovládání, osvícení displeje, skvělý 6″ E Ink displej s Carta s vysokým rozlišením, WiFi, vestavěný internetový prohlížeč, a 4GB vnitřní paměti. Více se o čtečce v recenzi zde. K zakoupení v akci za 2020 Kč zde. K zakoupení je za necelých 80 EUR běžná cena je 120 EUR! Recenzi Kindle Paperwhite 3 najdete zde.

Kindle Paperwhite 3

Základní model Kindle v akci

Prodává se v akci za necelých 55 EUR tedy 1400 Kč. Nabízí 7″ E Ink displej bez osvícení, příjemné rozměry. Zakoupit můžete zde. Recenze základního modelu čtečky e-knih Kindle zde.

all-new-kindle-04

Přeposlání do ČR

Čtečky za tyto akční ceny jsou s reklamou, tyto modely nelze objednat přímo do ČR nebo SK, Doporučuji si vytvořit virtuální schránku / adresu zde: http://mailboxde.cz. Potom si Kindle objednáte na tuto adresu a z té si ji necháte za malý poplatek a poštovné poslat na adresu ČR nebo SK.

 

Tip na e-knihy

Komentáře (1)

Deaftroll Napsal 01:32 / 30. 11. 2017

Zdravím, nekoupil náhodou někdo navíc Kindle Paperwhite 3 za cenu v akci? Nestihl jsem termín. Kontakt: v.jarina@seznam.cz.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné