Čtečka Kindle Touch také nedostupná v obchodě Amazon. Bude nový model?

Kromě tabletu Kindle Fire je již nedostupná v obchodě Amazon i čtečka elektronických knih Kindle Touch. Vše napovídá tomu, že bude představen i nový model čtečky s dotykovým displejem. Doufejme, že se Amazon pochlapí a uvede nový model, který bude mít možnost osvícení displeje.

Tip na e-knihy

Komentáře 6 komentářů

Radek Holeček Napsal 15:11 / 31. 8. 2012

Samozřejmě že Amazon představí novou čtečku (čtečky), protože zatímco před rokem byl jednička, dneska už mu ujíždí vlak. Na jednu stranu Nook s přisvícením a na druhé straně mraky čínských výrobců, kteří už dohnali Kindle cenou a kvalitou displeje a předčili podporou formátů.
Očekávám další snížení ceny (zatím vždy šel Amazon s cenou dolů) a verze s přisvícením je také více méně jistá.

Amazon-Kindle.cz Napsal 15:15 / 31. 8. 2012

Jojo Amazon musí dohánět konkurenci a to je dobře pro nás zákazníky. Mohl byste mi zaslat odkazy na pár čínských čteček které jsou svojí kvalitou, displejem atd.. na tom stejně či lépe než Kindle čtečky? Děkuji

joe Napsal 11:42 / 1. 9. 2012

Podsvícení displeje je podle mě zbytečnost. Čtení potmě s rozsvíceným displejem je tak dobré akorát na zkazení zraku

Stenkovan Napsal 16:53 / 1. 9. 2012

Taky se přidám k dotazu. Mám 2,5 roku Kindla 3 Wi-Fi a zvažuju koupi druhé čtečky do rodiny. Takže které čtečky s číny jsou na tom parametrově stejně nebo lépe než kindl? Odkazy potěší. Díky

Radek Holeček Napsal 14:25 / 2. 9. 2012

AK: Koukám, že jsem si naběhl. Těmi čínskými čtečkami jsem myslel různé Wooky, Kobo, Jinke a jiné čtečky, které prodává například Alza a mají e-inkový displej.
Joe: Podsvícení není přisvícení v podstatě svrchu. Tím přisvícením si kazíte oči asi stejně, jako když čtete s lampičkou.
Stenkovan: Kdybych se rozhodoval, co si do rodiny koupím já, tak to dneska vyhraje Kindle 4. Máme doma taky Kindle 3 a ač má papírově lepší parametry, tak mně vyhovuje více ta 4, kterou jsem původně koupil manželce a nakonec jsem si ji zabavil pro sebe. Jenže to je dnes. Očekávám, že za ty 4 dny bude vše jinak a já bych si vybral nového Kindla. Pokud ale Amazon bude nabízet přisvícení jenom v kombinaci s „dotykáčem“, tak budu hodně zklamaný.
Osobně si asi jinou čtečku než Amazoní v dohledné době nekoupím. To by jim ten vlak musel ujet pořádně. Za to, co pro čtení v elektronické podobě udělali, si trochu věrnosti zaslouží. Noví uživatelé to ale asi vidí jinak.

Angrandir Napsal 08:37 / 3. 9. 2012

Kobo je „čínská“ stejně jako Kindle a Nook (na rozdíl od pravých čínských čteček nejen vyrobených, ale také navržených v Číně, jako třeba zmíněné čtečky Hanlin/Jinke)

http://en.wikipedia.org/wiki/Kobo_eReader

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné