Dobrá koupě – Kindle Fire za 3 450 Kč akce ještě trvá během dnešního dne!!!

Tablet Kindle Fire Root, hack, Ice Cream SandwichNe jen Amerika žije slevami. Na německém obchodě Amazon.de se objevilo také pár slev a hlavně fajn cena tabletu Kindle Fire. Sice jde o nejnižší model tabletu od Amazon, ale i přes to je to velmi výkonný tablet, který lze využít pro přehrávání hudby, videa, surfování na internetu a hraní her atd… Tento model oproti první verzi Kindle Fire má větší operační paměť a to 1GB, procesor 1,2GB MHz a novější verzi Androidu. 

Tento model jsem měl delší dobu na testování a byl jsem s ním spokojený, jeho rozměry a velikost displeje byly fajn jak pro čtení dokumentů tak i surfování. Komu se nelíbí software od Amazonu má možnost do tabletu nahrát čistý Android.

Teď na tabletu frčí můj 4 roky starý synovec a jeho mamča.

Tablet Kindle Fire nyní stojí 129 EUR běžně stojí o 30 EUR více. Amazon.de zasílá zboží pouze na německou adresu proto budete muset pro nákup využít virtuální německou adresu, to ale není problém vytvořit si ji můžete za pár minut a následně si tablet objednat na tuto adresu. Potom zaplatíte jen za poštovné z virtuální adresy a poplatek za přeposlání takže to vyjde na nějakých 150 Kč + cena tabletu. Díky tomu budete mít velmi kvalitní tablet za  3 450 Kč. Jak nakoupit a vytvořit si virtuální adresu najdete na konci tohoto článku: Tip na nákup – Tablet Kindle Fire HD nebo Google Nexus 7

Tablet Kindle Fire za 3 450 Kč kupujte zde

 

Tip na e-knihy

Komentáře 7 komentářů

Defo Napsal 23:17 / 25. 11. 2012

Zdravím vespolek. Byl by odkaz na odzkoušený postup pro nahrání čistého androidu?

Defo

Ivoli Napsal 13:13 / 26. 11. 2012

Tenhle Kindle Fire (alesponň na britském Amazonu) je již 2. generace, takže je lépe vybaven než ten testovaný – především má 1GB RAM, 1,2GHz ARM procesor a 4. Android.

Amazon-Kindle.cz Napsal 13:48 / 26. 11. 2012

Přesně tak Ivo, jde o 2. generaci tabletu která má lepší HW parametry než 1. generace. Díky tomu je tablet velmi výkonný a poběží na něm i nejnovější verze Androidu. Za ty peníze je to skvělá koupě!

Petra Napsal 12:07 / 27. 11. 2012

zdravím, ted už mi to bude asi k ničemu, protože dnes již Fire zdražili… ale i přesto prosím o radu, dle návodu jsem včera vytvořila účet, koupila Fire, nechalo mě to zaplatit, chtělo to číslo platební karty, jméno a expiraci, tak jsem to zadala, pak jsem dokončila objednávkua asi za hodinu mi přišel emal, že objednávka byla zrušena, tak jsem jim tam psla mail, že nevím proč (samo že přes překladač, bo německy nemluvím) a dnes mi amazon odepsal, že: bohužel je platba inkasem nebo fakturou pro aktuální objednávku není možná, tak nevím co s tím, jelikož jsem platila kartou, ale co je zvláštní, že to po mě nechtělo ten 3-místný kod co je vzadu na kartě. tak prej si to mám objednat znovu, no ale dnes už je Fire o 30 éček dražší. Nevíte někdo co s tím? a proč mi tu platbu stronovali? jsem z toho docela smutná… sem se těšila na Fire a a si z toho nebude nic. Kdyby to bylo anglicky tak jim pošlu mail a v pohodě to vysvětlím, ale nemám sílu něco splácávat německy přes překladač 🙁 za případné rady děkuji

Amazon-Kindle.cz Napsal 12:18 / 27. 11. 2012

Bohužel nedokážu říct co se mohlo stát, je možné že jste zadala špatně údaje nebo zvolila platbu špatnou atd. Dále je možné že kreditní karta neumožňuje platbu přes internet. Škoda asi vám nezbyde nic jiného než se s tím smířit.

Petra Napsal 12:27 / 27. 11. 2012

🙁 i tak díky za radu, v nakupováni po netu nejsem nováček, hodně objednávám přes ebay (ale anglicky) takže fakt netuším co se stalo…. asi to bude tou němčinou… myslíte, že ještě budou nějaké lsevý na kindle? nějak na to nespěchám, mám kindle keyboard, takže tohle byla objednávka jen tak na hraní a pro děcka… díky

Amazon-Kindle.cz Napsal 12:29 / 27. 11. 2012

Myslím že možná ještě bude jedna akce, nevím teď přesně jak mají v USA ty jejich vánoční výprodeje tak by mohla být zas.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné