Gelaskin – Desgin Kindle Paperwhite nebo Kindle 5 podle vaší představy

Máte rádi unikátní design věcí, které dennodenně užíváte nebo chcete někomu udělat radost pěkným dárkem? V tomto případě bude pro vás řešení Gelaskin tím pravým. O speciálních designových „samolepkách“ Gelaskin jsem psal již dříve v článku Dejte svému Kindle novou tvář, aneb jak jsem testoval GELASKIN, jestliže se chcete o nich dozvědět více tak tento článek doporučuji, popisuji v něm postup aplikace Gelaskin samolepky, materiál atd..

Tyto samolepky Gelaskin slouží ke změně designu a ochraně povrchu různých zařízení, může to být například mobilní telefon, notebook a nebo čtečka elektronických knih. Kromě toho že si můžete vybrat z desítek předpřipravených designů, které jsou velmi povedené máte možnost si navrhnout vlastní design. V kreativitě se meze nekladou a jestliže umíte používat grafický editor máte možnost si navrhnout vzhled čtečky jaký vás napadne. Máte oblíbenou knihu, fotografii, či byste chtěli mít koláž z rodinných fotek na čtečce – není to problém. Více o možnosti vlastního designu se dozvíte přímo na stránkách gelaskiny.cz, jestliže si nebudete vědět rady můžete je kontaktovat prostřednictvím emailu, rádi vám poradí v jakém formátu je nutné vlastní návrhy poskytnout.

Možnost realizace vlastního designu jsem otestoval a díky tomu vznikl gelaskin na motiv knihy Sněhulák od Jo Nesbø, po odeslání návrhu jsem ho měl doma ani ne do týdne a hned jsem se vrhl na aplikaci skinu na čtečku Kindle Paperwhite, ale máte možnost si nechat vyrobit design i pro Kindle 5, Kindle 4, Kindle Keyboard nebo tablety Kindle Fire a jiné zařízení. A jak customizace designu čtečky dopadla se můžete podívat v galerii.

Neváhejte mi napsat do komentářů jak se vám výsledek líbí.

Kdybyste měli zájem o návrh unikátního designu pro čtečku Kindle a nejste schopni si navrhnout požadovaný design, neváhejte mě kontaktovat na email: info@amazon-kindle.cz jsem schopen vám navrhnout design dle vašeho zadání, třeba i z fotek atd. Následně si jej budete mít možnost nechat vyrobit od gelaskiny.cz. Unikátní design může být pěkným dárkem.

Kindle Paperwhite s novým designem

Za možnost realizace unikátního skinu pro Kindle Paperwhite děkuji gelaskiny.cz, tento článek jsem psal dobrovoleně a nikdo mi nediktoval obsah článku. Toto píši pro rejpaly, kteří se občas objeví. Komentáře mimo téma atd. mažu nebo nezveřejňuji, protože nemají žádnou informační hodnotu pro mě a ani ostatní. Jestliže se vám gelaskin nelíbí tak si ho prostě nekupujte .-)

 

Tip na e-knihy

Komentáře 2 komentáře

Laco Napsal 11:51 / 4. 12. 2012

Viem ze je to mimo temu, ale zaujalo ma to puzdro. Zverejnis nanho link? Ako je kvalitne co sa tyka ochrany displaya, vydrzi to ked nan nieco tazsie polozim?

Amazon-Kindle.cz Napsal 16:23 / 4. 12. 2012

Laco: Dnes jsem zveřejnil recenzi pouzdra jenž je možné použít pro Kindle Paperwhite. Zítra nebo pozítří bude další recenze pouzdra.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné