Již je na světe jailbreak pro novou verzi firmware 5.0.3 Kindle Touch

Jailbreak Amazon Kindle TouchNení to moc dlouho co jsem vás informovali o novém updatu pro Kindle Touch a už jsme byli upozorněni o zveřejnění jailbreaku pro tuto novou verzi firmware 5.0.3 čtečky Amazon Kindle Touch. Jailbreak je ke stažení zde: http://goo.gl/DZlio. Instalace je velice jednoduchá v souboru README.txt, který je součástí balíčku ne návod, ve kterém se píše:

  1. Připojte váš Kindle k počítači přes USB kabel
  2. Do kořenového adresáře čtečky nakopírujte soubor data.tar.gz z balíčku, který jste si stáhli.
  3. V počítači odpojte Kindle a posléze odpojte USB kabel od počítače.
  4. Proveďte restart čtečky Menu->Settings,  Menu->Restart.
Jailbreak se nainstaluje sám po Restartu čtečky Kindle. Nyní už máte jailbreak hotový, tak můžete instalovat Kindle Launcher nebo SSH viz. dřívější návod pro Kindle Touch. Jestliže umíte anglicky a chcete se dozvědět více tak navštivte fórum MobileReader odkud pochází i jailbreak.

Tip na e-knihy

Komentáře 2 komentáře

Jan Napsal 17:43 / 17. 1. 2012

Ve skutecnosti byl tento jailbreak znam a funkcni uz u stare verze, akorat ho update amazonu neodstranil narozdil od jednodussiho JB pomoci MP3 souboru.

Lukas Napsal 11:42 / 17. 3. 2012

Zdravím, funguje hack i na verzi 5.0.4? Aktualizoval jsem svůj KT na 5.0.4 a nainstaloval jsem jailbreak podle návodu, ale nevím jak naistalovat launcher. Můžete mi prosím poradit? Děkuji. Lukas.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné