Kindle 5 a Kindle 4 dostal update firmware 4.1.1

Čtečky Kindle 5 a Kindle 4 dostal nový update firmware verze 4.1.1. Stejně tak jako u všech updatů, se nový update časem stáhne do čtečky sám, jestliže máte čtečku připojenou k internetu prostřednictvím WiFi. V opačném případě si budete muset instalační balíček s updatem stáhnout přímo ze stránek Amazonu zde.

Jak nainstalovat update Kindle 5 a Kindle 4

Instalační balíček nahrát do čtečky přes USB kabel a spustit instalaci updatu. Přejděte na úvodní stránku ve čtečce, klikněte na „Menu„, potom „Settings“. Potom ještě jednou klikněte na „Menu“ a posléze zvolte „Update Your Kindle„. Po restartu čtečky byste měli mít nový firmware.

Bohužel na stránkách Amazon ani nikde jinde jsem nedohledal co nového update přináší. Každopádně by tento nový update neměl zabraňovat instalaci hacku Kindle 5 či Kindle 4.

Tip na e-knihy

Komentáře 2 komentáře

Richard Napsal 21:22 / 4. 2. 2013

Nainstaloval jsem na Kindle 5 s firmware 4.1.0 češtinu dle Vašeho návodu. Vše funguje perfektně. Po skončení instalace jsem jailbreak smazal. Je to totéž jako odinstalace?
Vzhledem k nově vydanému firmware 4.1.1. mi prosím poraďte co vše musím provést abych mohl kindle aktualizovat na firmware 4.1.1.?
V kořenovém adresáři Kindle jsou složky
.active-content-data, documents, localization a soubor
DONT_HALT_ON_REPAIR
Děkuji

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné