Kindle Paperwhite má nový firmware verze 5.3.6

Amazon uvolnil pro čtečku Kindle Paperwhite novou verzi firmware, která nese označení 5.3.6. Nový firmware jako vždy můžete stahovat přímo na stránkách Amazon zde.  Jestliže se vám nový firmware nenainstaluje automaticky přes WiFi, tak si ho můžete stáhnout z uvedeného zdroje a nainstalovat.

Nový firmware pro Paperwhite přináší

  • Update nic převratného nepřínáší, tedy podle toho co píšou na oficiálních stránkách společnosti Amazon jediná změna je, že když si čtete ukázku knihy můžete jednoduše zjistitl kolik kniha stojí a ihned si ji koupit.

Instalace nového firmware do Kindle Paperwhite

  1. Musíte nahrát instalační balíček do čtečky: Připojte čtečku k počítači prostřednictvím USB kabelu a instalační balíček nahrajte do čtečky.
  2. Bezpečně Kindle odpojte od počítače, ve windows odpojit USB zařízení, bývá ikona vpravo dóle u času (ikona se zelenou šipkou), možnost je odpojit kabel od Kindle, ale není to nejbezpečnější zatím se mi ale takto nic nestalo, je to na vás..
  3. Update nainstalujete: Na úvodní obrazovce kindle, klikněte naMenu, potom Settings. Opět klikněte na Menu, a následně Update Your Kindle. Instalaci musíte potvrdit kliknutím na Ok.  Kindle se začne updatovat a budete informováni o tomto procesu hláškouYour Kindle is Updating.
  4. Až se Kindle updatuje automaticky se provede restart. Ve vlastnostech zařízení byste potom měli vidět informaci že je nový firmware nainstalován: Firmware Version: Kindle 5.3.6.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné