Kindle Paperwhite má nový update firmware 5.3.3

Kindle Paperwhite dostal nový update firmware a to verzi 5.3.3., tento nový firmware se vám časem stáhne automaticky jestli čtečku připojujete k internetu přes WiFi. Jestliže, ale na čtečce nepoužíváte internet máte možnost si nový firmware stáhnout přímo ze stránek Amazon zde, hledejte odkaz s názvem Download Software Update 5.3.3, přímý odkaz na instalační balíček zde. Instalace updatu je jednoduchá stačí:

  1. Nahrát instalační balíček do čtečky: Připojte čtečku k počítači prostřednictvím USB kabelu a instalační balíček nahrajte do čtečky.
  2. Bezpečně Kindle odpojte od počítače, ve windows odpojit USB zařízení, bývá ikona vpravo dóle u času (ikona se zelenou šipkou), možnost je odpojit kabel od Kindle, ale není to nejbezpečnější zatím se mi ale takto nic nestalo, je to na vás..
  3. Update nainstalujete: Na úvodní obrazovce kindle, klikněte na Menu, potom Settings. Opět klikněte na Menu, a následně Update Your Kindle. Instalaci musíte potvrdit kliknutím na Ok.  Kindle se začne updatovat a budete informováni o tomto procesu hláškou Your Kindle is Updating.
  4. Až se Kindle updatuje automaticky se provede restart. Ve vlastnostech zařízení byste potom měli vidět informaci že je nový firmware nainstalován: Firmware Version: Kindle 5.3.3.

Co nového přináší tento firmware jsem se nikde nedočetl. Ale co vím tak nebude možné instalovat hack a využít jednoduché možnosti jak do Kindle Paperwhite dostat vlastní fonty, o této možnosti jsem zatím nepsal dnes připravím článek. Zatím nedoporučuji update provádět jestli uvažujete o nějakém hacku.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné