Kindly.cz nová služba pro Kindle, která zasílá články z RSS zdrojů

Na adrese www.kindly.cz naleznete novou službu, která vám umožní nechat si zasílat vybrané zdroje RSS kanalů do čtečky Amazon Kindle. Tato služba je zatím v BETA verzi a k dispozici je omezená nabídka RSS zdrojů: aktualne.cz, iDnes, Lidovky, Novinky.cz, naše stránky Amazon-Kindle.cz, atd.. Časem přibudou určitě nové zajímavé RSS zdroje i možnosti služby. Kromě volby RSS zdrojů si můžete nastavit jestli vám mají chodit články i o víkendu.

Jako velkou výhodu služby, je že využívá k přihlášení google účtu, takže si nemusíte vytvářet nové přihlašovací jméno a heslo a stačí vám k tomu google účet.

 

Tip na e-knihy

Komentáře 12 komentářů

DaPle Napsal 15:45 / 13. 4. 2011

Výborně! držím pěsti – ale platí co jsem včera napsal v komentáři na službu od idnes: kindle je čtečka ne browser, generovat vícekrát za den je nesmysl. Naopak solidní je možnost nastavit si dny a hodinu (osvědčilo se mě 17:30h – člověk přijede z práce domů, zapne čtečku a stáhne si čerstvé zprávy k večeři;-)). Be kindle! DP

pz Napsal 18:38 / 13. 4. 2011

Panove super, drzim palce! Paradni je moznost stahovat vygenerovane mobi primo do ctecky, takze i pro 3G uzivatele.
Jinak nemelo by chybu kdyby se nemusel pouzivat zoom pri pristupu z kindle browseru.
Namet na RSS: Slashdot

Diky!
pz

Snow Napsal 19:12 / 13. 4. 2011

Paráda, ale hodila by se ještě lupa.cz root.cz zive.cz atp

orfeus Napsal 11:26 / 15. 4. 2011

Jak mam mobi stahnute pres 3g spustit? jde to jen pres fbreader, ktery neumi obrazky. Kdzyz to chci otevrit pres zakladni prohlizec tak to u vsech napise, ze soubor nelze otevrit a mam li jej zakoupeny tak ho mam stahnout znovu z archivu. diky za pripadne radz.

eNTy Napsal 13:10 / 15. 4. 2011

MOBI jde normálně otevřít ve ctecce Amazon Kindle a na PC v Kindle for PC nebo v Calibre.
S jinymi cteckami a OS bohuzel nedokazu poradit

tx Napsal 15:27 / 19. 4. 2011

Podobna sluzba je i kindleman.com

eNTy Napsal 14:00 / 20. 4. 2011

Kindleman znám, ale přijde mi to dost drzé. Očividně si nedělají starosti s vykrádáním cizího obsahu, jeho distribucí a ještě si za to nechají od uživatelů platit.

Mac Napsal 16:46 / 23. 4. 2011

Pro mne je to tedy ideální,stáhnu si ze seznamu RSS co potřebuji kdekoliv kde je volné wifi,což je už skoro ve všech restauracích,hotelech kdekoliv na světě,měl jsem nastavené Idnes,ale stále se hromadili články i když jsem je nechtěl,tady si stáhnu co chci,a hlavně kdy chci,je to OK

Orfeus Napsal 12:41 / 25. 4. 2011

Docela dobré by bylo, kdyby si člověk mohl vytořit účet (bez hesla, jen jedno slovo, aby se to dalo i na kindlu rychle napsat) kde by se mu kazdy den generoval mobi z RSS webů, které si sám vybere. Všech vybraných RSS do jednoho mobi. Takže by jen přišel na m.knidly.cz, napsal jedno slovo, kliknul na jeden odkaz, počkal a měl by stažené informace ze všech vybraných webů v jednom souboru. Weby by pak byly odlišené v kategoriich (tam kde je teď třeba zahranićní, kultura atd..)

soo Napsal 11:51 / 26. 4. 2011

je to naozaj podmienené účtom na gmaily ?

eNTy Napsal 16:49 / 26. 4. 2011

Soo: ne, gmail s tim nema nic spolecneho. Google ucet lze zalozit bez gmailu.

eNTy Napsal 16:51 / 26. 4. 2011

Orfeus: ano, o takovem kompilovanem MOBI jsem uvazoval. Ma to ale mnohe problemy, nejen technicke. Nejvetsi asi to, jak se k tomu dotcene weby budou stavet. Ne kazdy s tim asi bude souhlasit. Ale uvidime, treba se to podari.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné