Klippings výborný multiplatformní program pro práci s poznámkami, zvýrazněným textem a záložkami vytvořenými v Amazon Kindle

Poznámky, záložky Amazon Kindle Klippings je velmi užitečný prográmek, který jak už titulek článku napovídá slouží pro práci s poznámkami, zvýrazněným textem a záložkami, které jste si vytvořili ve čtečce Amazon Kindle. Výhodou je že program je multiplatformní, takže si ho můžete nainstalovat na počítač s Windows, Linux nebo OS X. Program si můžete stáhnout na této adrese: http://goo.gl/W3HGK a disponuje touto funkcionalitou:

  • importování  poznámek, zvýrazněného textu, a záložek z Kindle clippings .txt souboru
  • auto attach notes to highlights they are attributed to
  • editace, řazení a filtrování poznámek, zvýrazněného textu, a záložek
  • export do formátu pro Kindle a nebo vlastního formátu
  • nastavitelný import a export
  • spolupracuje poznámkami Kindle Touch

Ukázka programu Klippings

Tip na e-knihy

Komentáře 3 komentáře

marty Napsal 06:54 / 5. 3. 2012

Zkousim to pod linuxem s Kindle Keyboard 3 a nezobrazuje mi to datum u poznamky/highlight. Navic zobrazuji se tam i stare poznamky, ktere uz jsou z knihy davno vymazane. Zatim pro mne teda nepouzitelne.

Lamanai Napsal 08:26 / 6. 3. 2012

2Marty: není nic snazšího, než soubor promazat například v Notepadu nebo jiném plaintextovém editoru (nebo je tam ještě jiný zádrhel?)

2redakce: u označených textů, kde mám přidány vlastní poznámky, mi to ukazuje jen mé poznámky a samotný označený text kdesi mizí, jsem si jist, že chyba je mezi židlí a klávesnicí, ale i tak budu vděčen za radu

Amos Napsal 09:02 / 30. 3. 2012

Akurat ze to vobec nefunguje ked je pouzita cestina pre kindle

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné