Máte se na co těšit připravujeme pro vás další soutěž o pěkné ceny

Buďte ve střehu připravujeme pro vás další soutěž o pěkné ceny, které se vám budou hodit ke čtečce Amazon Kindle. Abychom vás trochu navnadili, zde je ukázka o co se bude soutěžit. A kdo je nedočkavý a raději si pouzdro koupí, může tak učinit v obchodě AntracitShop, který nám poskytl ceny do soutěže.

 

Tip na e-knihy

Komentáře 19 komentářů

Snow Napsal 19:58 / 24. 3. 2011

ten prvej obal je tedy luxusní…

Jinak by mě zajímalo na co je ochrana na display pro kindla pokud má člověk pouzdru… Nesmysl.

Jirin Napsal 20:27 / 24. 3. 2011

Jednicka je opravdu luxus! Kde se to da koupit?

Josef Napsal 20:58 / 24. 3. 2011

Ten první by mohl být vážně dobrej. Příjemnej na držení při čtení. Ta opěrka ke čtení na stole se mi taky docela zamlouvá. Mám pouzdro klasicky otevírací jako knihu a tohle mi na něm chybí.
Jinak fólie je podle mě rozumná, škrábanec se udělá raz dva.

Ľubomír Buranda Napsal 21:24 / 24. 3. 2011

A keď ho nemá (púzdro) ? Potom to už taký nezmysel nieje.

Ľubomír Buranda Napsal 21:31 / 24. 3. 2011

Osobne mám kožené púzdro i silikónový obal a na display som si i tak nalepil ochrannú fóliu z jednoduchého dôvodu – kožené púzdro používam iba vtedy, keď niekam cestujem nakoľko poskytuje čítačke adekvátnu ochranu, no doma pri, každodennom používaní ju „prebalím“ do silikónového obalu, pretože je to oveľa praktickejšie a s čítačkou sa lepšie manipuluje a v takom prípade považujem ochrannú fóliu za nepostrádateľnú.

Snow Napsal 21:52 / 24. 3. 2011

pouzdro ke kindlovi je základ a jelikož kindle nemá dotikovej display, nemusím na display šahat, tedy ochranná folie moc užitečná není. Ale pokud folie nikterak nezhoršuje čitelnost třeba na slunci (byl bych rád kdyby se k tomu nějaký vlastník vyjádřil s odkazem na konkrétní produkt) tak pak to možná i chápu jako dolpněk pro lidi co se extra o kindla bojej.

Fuego Napsal 23:17 / 24. 3. 2011

ja mam sve neoprenove pouzdro a jsem spokojen ale ochrana folie se podle me hodi vzdycky takze si rad zasoutezim

Snow Napsal 00:17 / 25. 3. 2011

pokud to ovšem není na úkor čitelnosti…

Snow Napsal 14:12 / 25. 3. 2011

paráda 🙂 tak doufám že ho nevyhraju 😀

Miloslav Ponkrác Napsal 19:23 / 25. 3. 2011

To, že máte Kindle v koženém pouzdře neznamená, že si nepoškrábete display. Tedy za předpokladu, že Snow občas pouzdro otevře a z Kindla čte.

Pokud je v pouzdře pouze zavřený, tak displej se nepoškodí.

Miisa Napsal 19:27 / 25. 3. 2011

Já mám pouzdro od Antracitu – něco jako je to první, ale vyklápí se na opačnou stranu a je červené a jsem moc spokojená, žádné gumičky na uchycení, Knedlík se v pouzdře ani nehne a dobře se drží při čtení. Jsem moc spokojená 🙂

Miisa Napsal 19:30 / 25. 3. 2011

Jsem tak spokojená, že jsem to dokonce napsala dvakrát – tak to dopadá, když člověk pošle komentář do světa bez přečtení 🙂

Pisin Napsal 23:05 / 25. 3. 2011

Tak ten první obal vypadá opravdu dobře. Jsem čerstvým majitelem Amazon Kindle 3 a ještě obal nemam, tak by se i hodil 😀

Snow Napsal 23:25 / 25. 3. 2011

Miloslav Ponkrác: čtu minimálně 2 hodiny denně. V MHD a zatím ani škrábanec. Proč taky že? Pohled tak ostrý zase nemám a na display nehrabu.

Miloslav Ponkrác Napsal 10:39 / 26. 3. 2011

Snow: To nic nemění na tom, že displej je naprosto nechráněný a dá se poškrábat. Tudíž rozumný člověk si na něj nalepí nálepku. Pro Tebe je to možná nesmysl a to přesně do doby kdy si ho poškrábeš.

Displej Kindlu je daleko chatrnější a náchylnější na poškození, než displeje mobilů nebo jiných zařízení. Normální člověk to vezme na vědomí a něco s tím udělá.

A znovu, kožené či jiné pouzdro není ochrana displeje. Displej je v otevřeném pouzdře stále nechráněný. To, že dodnes se nic nestalo neznamená, že to tak bude za hodinu.

Chatrnost displeje Kindlu je také důvodem, proč se prodávají milióny nálepek na Kindle, zatímco třeba na mobily nikoli. Podle mého je chatrnost také záměrem Amazonu – jednak ušetří na ochraně a jednak může v reklamě se chvástat, že je displej absolutně bez odlesků, což by byl každý displej i na mobilu, kdyby se výrobce vykašlal na ochranné sklíčko jako u Kindlu.

Fyzikální zákony stále platí a pokud vím, ani tato vláda zatím nedala návrh na zrušení fyzikálních zákonů.

Snow Napsal 11:41 / 26. 3. 2011

Miloslav Ponkrác: normální člověk se ke kindlovi chová opatrně a ochranou samolepku nepotřebuje. Nevysvětlil jsme mě proč by jí člověk kterej kindla využívá tak jak má potřeboval. Znovu opakuji: Display není dotikovej tak nechápu jak bych ho mohl poškodit když na něj nehmatám, maximálně čas od času otři hadříkem. Ano pochopitelně se může stát nehoda že na kindle něco spadne a podobně, ale v takovém případě pochybuji že samolepka něco extra ochrání.

Snow Napsal 11:42 / 26. 3. 2011

příjde mě to stejně nesmyslné jako bych si na noťáka lepil taktéž ochranou folii.

Angrandir Napsal 11:56 / 26. 3. 2011

„Chatrnost displeje Kindlu je také důvodem, proč se prodávají milióny nálepek na Kindle, zatímco třeba na mobily nikoli.“

Důvodem prodeje milionů nálepek na Kidle je v prvé řadě zisk výrobců nálepek na Kindle. 🙂 Kindlů se prodává hodně a všechny jsou stejné, tak proč toho nevyužít.

Sám bych to řešil asi jenom v případě, že bych musel pravidelně číst třeba v písečných bouřích.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné