Mějte každé ráno čerstvé informace ve svém Amazon Kindle

Chcete mít každé ráno čerstvé informace z vybraných RSS zdrojů, když spustíte svůj Kindle a budete online? Služba kindlefeeder.com vám to umožní, jestliže se spokojíte jen s 12 RSS zdroji, tak budete mít tuto službu zdarma. Nastavení je velice jednoduché, stačí, když se zaregistrujete a nastavíte informace o vašem Kindle, potom vám služba bude na něj pravidelné zasílat připravenou ebook s články z vašich RSS zdrojů.

Nastavení účtu a spárování s Kindle

Pod odkazem v menu Edit Account Setting naleznete nastavení pro spárování Kindle s vašim účtem na kindlefeeder.com, je nutné abyste zde vyplnili kindle username, které naleznete na Amazone zde, jestliže ještě nemáte kindle username, tak si ho vytvoříte. Dále je nutné abyste si přidali kindlefeeder.com email do Your Kindle Approved E-mail List viz. obrázek č. 2., Amazon bude vědět, že vám může dokumenty zaslané z této služby přeposílat na váš Kindle.

Obr. 1.: Nastavení účtu kindlefeeder.com

Obr. 2. : Přidání emailu kindledeeder.com

Přidání RSS zdrojů, ze kterých si chcete nechat zasílat články na kindle

Stránku pro přidání RSS zdrojů naleznete v menu pod položkou Add feeds, zde máte možnost si vybrat RSS zdroj se seznamu RSS kanálů, které si již uživatelé přidali. A to nejdůležitější – máte možnost si přidat vlastní zdroj, stačí si jen sehnat adresu RSS kanálu, ze kterého chcete získávat články a přidat se ji. Například na obrázku přidávám RSS zdroj tohoto blogu.

Obr. 3.: Přidání nového RSS kanálů, ze kterého si chcete nechat zasílat články

Tip na e-knihy

Komentáře 2 komentáře

chorche78 Napsal 08:26 / 12. 10. 2010

Ale pti tej sluzbe zdarma to neposiela automaticky, clovek si musi poslat tie spravy rucne, automaticke posielanie funguje len u premium sluzby

Igor Kulman Napsal 13:04 / 4. 11. 2010

Skúšal som to a do Kindle mi neprišiel nikdy plný článok, vždy len časť textu, ktorá je priamo v RSS. Nikde som však nenašiel žiadne upozornenie, že to funguje len na RSS s plnými článkami ani nič podobné

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné