Moc děkujeme všem našim klientům, kteří nám zaslali děkovné emaily za zprostředkování čtečky Kindle

Dnes nám přišlo další poděkování za naše asistenční služby, kterého si velmi vážíme stejně tak jako ostatních děkovných emailů.

Obsah poděkování zde:

Minulou neděli jsem se rozhodl pro koupi čtečky, v pondělí ji objednal, ve středu došla platba na účet a dnes, další pondělí, už držím v ruce rozbaleného Kindla a těším se z něj. Zprostředkování koupě přes www.ebooky.cz pokládám za ideální variantu pro ty, kdo nedůvěřují internetovému bankovnictví případně nemají bankovní e-kartu. Platba v korunách, jednání v češtině, možnost průběžně sledovat postup zásilky a okamžitá a vstřícná reakce na mé dotazy, to za těch pár korun navíc oproti přímé objednávce rozhodně stojí. Děkuji celému týmu a pouštím se do elektronické četby. Hofmann.

Jelikož je dnes Valentýn, den kdy si lidé dávají dárky. Panu Hofmannovi zašleme za jeho děkovný email dárek v podobě černého pouzdra na čtečku Amazon Kindle.

Ještě jednou děkujeme všem našim klientům, kteří nám dali důvěru a rozhodli se využít naší asistenční služby, jsme rádi, že naší službu hodnotí velmi pozitivně. Snažíme se zákazníkům poskytnout co nejlepší služby, vždy co nejlépe poradit aby při nákupu ušetřili a poskytnout hodnotné informace o čtečkách Amazon Kindle.

Tip na e-knihy

Komentáře 6 komentářů

pz Napsal 10:28 / 15. 2. 2011

to je dojemne! 😉

Honza Napsal 11:04 / 15. 2. 2011

Proč ta ironie?
Ne všichni vládnou angličtinou tak aby si sami nakoupili na Amazonu, problém může být v platební kartě která nemusí mít povolené platby přes internet atd.
Aktivita lidí z tohoto serveru je chvályhodná, zvláště pokud jsou výsledkem další a další spokojení čtenáři.

Amazon-Kindle.cz Napsal 12:03 / 15. 2. 2011

Ale houbelec dojemné.

Jsme prostře rádi, že nejspíš něco děláme dobře, když návštěvnost stránek roste a klienti píšou pozitivní ohlasy.

Vážíme si toho a jsem za to rádi.

Ondřej Napsal 11:44 / 16. 2. 2011

Já mám bohužel špatnou zkušenost. Po vyplnění formuláře se mi ozvali po více než 4 týdnech (což jsme tedy rozhodně po takovém množství zveřejněných kladných ohlasů rozhodně nečekal), takže jsem si kindle koupil mezitím sám. Pozor, nekritizuji a nestěžuji si! Uvědomuji si, že je to spíše služba jaksi navíc, nebyl jsem naštván, web mám rád dál (aby taky ne, jako zdroj informací ke Kindle), jen si myslím, že je fér nezveřejňovat JEN pozitivní reakce a zkušenosti.

Amazon-Kindle.cz Napsal 12:22 / 16. 2. 2011

Pan Chmelík má pravdu, měli jsme problém s informačním systémem, proto jsme ho omylem nekontaktovali, po zjištění této události jsme se mu omluvili.

Vláďa Napsal 08:32 / 21. 2. 2011

Potvrzuji převážně dobré ohlasy na zprostředkování prodeje.V mém případě byla komunikace blesková a vstřícná.Kindle dorazilo do tří dnů od objednávky.Ano,je to služba,tak prostě něco stojí,je to na uvážení každého z nás.Navíc tento web.,jako přidaná hodnota.Ještě jednou děkuji a za sebe mohu jen doporučit.Vláďa

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné