Náš blog o čtečkách Amazon Kindle má již 1 rok života za sebou

Amazon Kindle BlogDne 29. 9. 2010 byl tomu přesně jeden rok co jsme spustili tento blog o čtečkách elektronických knih Amazon Kindle. Během tohoto roku jsme se snažili našim čtenářům přinášet novinky ze světa elektronických knih a čteček Amazon Kindle. Připravili jsme kolem 200 článků s radami a triky pro čtečky Amazon Kindle, o kterých doufáme že byly a stále jsou pro naše čtenáře a majitele těchto čteček užitečné. Se skupinou dobrovolníků jsme jako první v ČR připravili češtinu pro čtečku Amazon Kindle 3, kterou jsem vám 15. 12. 2010 dali  pod stromeček viz. náš článek Máme pro vás dárek k Vánocům, české rozhraní pro čtečku Amazon Kindle 3. Dále jsme vám jako první poskytli videorecenzi nové čtečky Amazon Kindle bez klávesnice a porovnali ji ze starším modele Kindle 3 WiFi Keyboard.

Během dalšího roku bychom vás opět rádi informovali o novinkách ze světa elektronických knih, přinášeli rady pro čtečky Amazon Kindle. Doufáme že budeme mít stále čas a energii. Inspirace pro nové články snad bude stále dost, protože před pár dny společnost Amazon představila nové modely svých čteček a tablet Kindle Fire. Na tablet Kindle Fire se opravdu těšíme a doufáme, že se nám ho v nejbližší době podaří získat a připravit pro vás recenzi.

Zpětná vazba mezi našimi čtenáři

Abychom našim čtenářům přinášeli zajímavé články je pro nás důležitá zpětná vazba, potřebujeme od vás vědět jaké témata by vás zajímali, co byste chtěli vědět o čtečkách Amazon Kindle a ze světa elektronických knih. Proto budeme rádi, když nám napíšete do komentářů co by vás zajímalo.

K našemu výročí máme pro vás připravené soutěže

Doporučujeme vám abyste si nás přidali na twitteru, náš účet je: AmazonKindleCZ. Během týdne tam zveřejníme pár soutěží o Amazon Gift Cards v různých hodnotách. Soutěžní otázky budou různého charakteru, pár tipovacích ohledně statistických dat naší návštěvnosti za jeden rok atd. No nechte se překvapit.

1. Soutěžní otázka byla vystavena v úterý 18. října 2011 a bylo možné soutěžit do 18.00 – Tipněte kolik se zobrazilo stránek na blogu Amazon-Kindle.cz za 1 rok jeho života (29. 9. 2010 – 29. 9. 2011)

Pár statistických údajů pro 1. rok života našeho blogu (29. 9. 2010 – 29. 9. 2011)

  • Během tohoto období bylo zobrazeno 1 014 362 stránek.

 

Tip na e-knihy

Komentáře 5 komentářů

Tomas Maruska Napsal 19:45 / 17. 10. 2011

gratulacia :]

Pepa Napsal 09:16 / 18. 10. 2011

Ahoj, Váš blog se mi velice líbí. Jsou tu všechny novinky, vychytávky pěkně pohromadě. Moc Vám děkuju!

Do budoucna mě napadla jedna vychytávka, a sice co kdybyste zasílali články do Kindle jako třeba VTM?

Mi.Chal. Napsal 17:19 / 23. 10. 2011

Blog je dobrý a byl by ještě lepší, kdyby někdo dělal korekturu obsahu po gramatické stránce…

Amazon-Kindle.cz Napsal 23:08 / 23. 10. 2011

Díky za pochvalu, s gramatikou máte pravdu to je naše nejslabější stránka. Ale u článků je nejdůležitější jejich obsah, tak snad čtenáři překousnou gramatické chyby. Ale kdyby měl někdo zájem o korekturu vůbec se nebudeme zlobit.

Mi.Chal. Napsal 22:32 / 25. 10. 2011

Obsah je sice důležitý, ale chyby fakt výsledný dojem moc nevylepší. Korekturu bych klidně dělat mohl, ale spíš večer než přes den.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné