Nový firmware verze 5.0.3 pro Kindle Touch

Nová čtečka Amazon Kindle Touch s dotykovým displejemAmazon uvolnil nový update verze 5.0.3 pro čtečku elektronických knih Amazon Kindle Touch. Jestliže se vám firmware neaktualizuje sám přes WiFi připojení k internetu, můžete si instalační balíček stáhnout ze stránek Amazon zde. Instalace je stejná jako u všech modelů čteček Amazon Kindle. Stačí instalační balíček nahrát do čtečky přes USB kabel a spustit instalaci updatu: Na úvodní stránce, klikněte na „Menu„, potom „Settings“. Potom ještě jednou klikněte na „Menu“ a posléze zvolte „Update Your Kindle„.

Počítejte s tím, že instalací nového firmware přijdete o možnost instalace jailbreaku a hacků, protože vývojáři Amazonu již odstranili chyby díky kterým bylo možné instalovat aktuální jailbreak. Také zapomeňte na landscape mode, tedy čtení na šířku. Jailbreak je již dostupný, článek zde. Co jsem si pročítal fóra, tak díky novému firmwaru by mělo být o něco málo rychlejší překreslování stránek.

Tip na e-knihy

Komentáře 5 komentářů

Roman Kříž Napsal 16:49 / 17. 1. 2012
Pjenkys Napsal 10:21 / 20. 1. 2012

Takže žádný čtení na šířku se nekoná? 🙁

Roman Kříž Napsal 15:53 / 20. 1. 2012

Oficiálně bohužel ne, zatím je jen neoficiální přes jailbreak.

Zuzka Napsal 13:59 / 27. 1. 2012

Ale vždyt v té čtečce jde vše krásně číst i na výšku. stačí si nechat pdf zkonvertovat přes amazon email a je to. je to dokonce ještě lepší než to číst na šířku.

george65 Napsal 00:04 / 31. 1. 2012

zuzka: no ale ne u vsech pdf to pomuze. co se me tyce tak treba skripta do skoly plna obrazku a nakresu zkonvertovani naprosto znici. stejne tak i obycejne pdf jen s trosku narocnejsim formatnovanim – taky pak nepouzitelne.. prave tyto problemy resi zobrazeni na sirku

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné