Nový tablet Kindle Fire HD přináší řadu SW vylepšení

Nový tablet Kindle Fire HD přináší řadu nových SW vylepšení, takže by stálo za to vám je představit.

Bimodal Reading slouží k pokračování tam kde jste skončili. Zajímavý je ale tím, že propojuje audioknihy s elektronickými knihami. Jestliže skončíte s poslechem můžete později pokračovat ve čtení knihy tam kde jste skončili.

Služba X-Ray pro Videa – takový chytrý špion jenž vám ve filmech zjistí informace o hercích, rolích. Ve scéně kliknete na herce a dovíte se o něm různé informace, které se získají z databáze IMDb.

Whispersync  – se stará o synchronizaci skoro všeho co je možné. Například u her vám uloží získané levely ve hře a můžete pokračovat tam kde jste skončili předtím i když hru smažete. Tato služba je zajisté i pro knihy, kdy můžete pokračovat ve čtení tam kde jste skončili a to i na jiném zařízení, toto ale není novinka už to funguje delší dobu. Synchronizace je i pro Video atd..

FreeTime – takto toto je dle mého super vychytávka. Do tabletů Kindle Fire přináší velkou moc rodičům všech ratolestí, kterým pořídí tento tablet. Rodiče mohou vytvořit různé profily pro každé dítě zvlášť v profilech si mohou následně nastavit jaké knihy mohou číst, aplikace spouštět, hry nebo i videa.

Další vychytávkou je možnost nastavování limitů, takže vaše ratolesti již nebudou moc strávit neomezenou dobu surfováním nebo přehráváním videa, touto vychytávkou jim nastavíte časové limit pro hry, přehrávání hudby nebo videa. Čtení zajisté můžete nastavit na neomezeně.

Profily přináší i možnost perzonalizace tabletu. Uživatelé si mohou nastavit vlastní pozadí, písmo, na úvodní obrazovce se jim zobrazují používané dokumenty.

 

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné