PocketBook InkPad 3

PocketBook InkPad 3 nová 7,8″ čtečka e-knih od PocketBook

Společnost PocketBook představila novou čtečku e-knih PocketBook InkPad 3. Jde již o třetí generaci čtečky PocketBook InkPad

PocketBook InkPad 3 je čtečka e-knih s 7,8″ E Ink displejem s technologií E Ink Carta a funkcí SMARTlight. Kromě těchto novinek je čtečka menší a lehčí. Výrobce udává, že váží pouhých 210 gramů, což je opravdu zajímavá váha s ohledem na velikosti E Ink displeje.

PocketBook InkPad 3

Čtečka nabízí už zmíněný 7,8″ E Ink displej, s rozlišením 1404 x 1872 a 300 DPI. Dále čtečka nabízí novinku SMARTlight, díky této novince si můžete u čtečky nastavit intenzitu osvícení displeje, ale i teplotu barvy osvícení s ohledem na denní dobu a lidský biorytmus.

Zajímavostí je, že si můžete vytvořit profily nastavení intenzity osvícení a barvy osvícení, ty si pojmenujete a následně si můžete jednoduše vybrat jaký právě profil chcete využívat. Takže si můžete připravit profil osvícení pro ráno, poledne a večer. 

PocketBook InkPad 3

Čtečka nemá audio jack 3.5mm výstup ale přes mucro USB redukci můžete připojit sluchátka. Následně můžete využít čtečky i pro poslech MP3 hudby, audioknih nebo předčítání textu (e-knihy).

Čtečku pohání dvoujádrový procesor s frekvencí 1GH a disponuje 1GB operační pamětí. Vnitřní paměť čtečky je 8GB a lze ji rozšířit pomocí MicroSD karty až o 32GB. 

PocketBook InkPad 3

Čtečce nechybí WiFi modul, takže můžete využívat vestavěný internetový prohlížeč, případně Dropbox nebo službu Send To PocketBook.

Rozměry čtečky jsou 195mm x 136,5mm s tloušťkou 8mm.

Čtečka PocketBook InkPad 3 by se měla prodávat kolem 5 999 Kč.

Tip na e-knihy

Komentáře 2 komentáře

Lamanai Napsal 20:39 / 2. 3. 2018

6k za čtečku? Nedávno jsem si koupil PocketBook Aqua 2 za půlku, a i to mi přišlo už dost na hraně (pro mě je plusem voděodolnost a oproti mému zesnulému Kindlu sklávesnicí ještě podsvícení). Ale že by to mělo přidanou hodnotu za 6k, zvlášť v době, kdy jsou dle všeho čtečky celkem na ústupu, to mi přijde jako přešlap).

Marian Gavlák Napsal 09:37 / 5. 3. 2018

Žádný přešlap. Kdo chce číst i rozměrné knihy v pdf, pro něj je tahle čtečka super. Mám InkPad 2 a nemůžu si ji vynachválit. Čtečky nejsou na ústupu, každý si nechce kazit oči na mobilu a nechce stále řešit, kde ho nabít…

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné