Scott Stein na CNETu píše o tom jak začal číst knihy na Kindle 4 místo na iPadu

Scott Stein ve svém článku How the Kindle replaced my iPad…for book reading se rozepsal o tom proč si pořídil Kindle 4 na čtení knih, i když vlastní iPad 2. Je to celkem zajímavý článek ve, kterém popisuje svoji zkušenost s iPadem, co se mu líbí na Kindle 4 a proč se takto rozhodl. Jeden z důvodu proč si pořídil Kindl, bylo že ho mnoho možností využití iPadu vyrušuje od čtení, protože je na něm pohodlné si přečíst emaily, něco si zahrát nebo podívat na internet, prostě se zabavit místo toho aby se pustil do čtení knih. Stejně tak vyzdvihuje rozměry Kindle, jeho přirozený vzhled a kvalitu displeje. Na svůj iPad ale nezanevřel, stále ho používá pro ostatní věci nebo čtení magazínu, ale jestli se pustí do běžné beletrie o 1000 stránkách jde na to s Kindlem.

Tip na e-knihy

Komentáře 4 komentáře

RomanL Napsal 15:32 / 26. 1. 2012

Podobně to mám s netbookem… 🙂

Angrandir Napsal 20:50 / 26. 1. 2012

Přesně tak, i špičkovým švýcarským nožem se člověk naobědvá, ale pokud si kromě něj může pořídit i obyčejný příbor, míra uživatelského komfortu prudce vzroste. 🙂

Marvin Napsal 23:16 / 26. 1. 2012

Presne to iste aj u mna, mam iPad aj Kindle 4. Nielenze je eink omnoho lepsi na dlhsie citanie, ale na iPade casto len tak pri citani zacnem browsovat a pod, pri Kindle ma nema co rozptylovat.

justi Napsal 14:42 / 28. 1. 2012

Bezna beletria s 1000 strankami??? 😀 snad sa mysli ten Kindlovy format, kde ma bezna kniha okolo 4000-5000 stranok (podla velkosti knihy a fontu) 🙂 ci to som tak mimo??

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné