Soutěž o první českou knihu vytvořenou pouze na iPadu

Máme pro vás soutěž o novou dětskou knihu „Příběhy robotíka Mecháčka“, která je první českou knihou tvořenou pouze za pomoci tabletu iPad. Na iPadu byl napsán obsah knihy, ale i kreslené obrázky. Příběhy robotíka Mecháčka jsou o malém robotíkovi, který se stěhuje k dědečkovi Nebozezovi a už při cestě vlakem začíná jeho dobrodružství. V městečku Kolomazi se setkává s Plechýnkou, se kterou zažívá své příhody a pozná i další nové přátele a robotíky v domácnosti. Kniha má celkem deset kapitol a má 98 stran.

Nápad na dětskou knížku o robotíkovi byl spojen nejen s autorčinými zkušenostmi s dětmi, ale také s psaním na vědeckotechnické weby, kde se stále objevují nejrůznější druhy robotů a strojů. Kniha je určena pro děti, ale při jejím předčítání se určitě pobaví i rodiče. K dispozici je v tištěné i elektronické verzi pro iPad (formát ePub), Kindle (formát MobiPocket), počítače a další elektronická zařízení (PDF), včetně mobilních telefonů. Autorka nyní pracuje na druhém pokračování, které by mělo být v prodeji začátkem roku 2012, a to opět na oficiálních stránkách www.robotikmechacek.cz, kde jsou i další informace a ukázka.

Udělejte svým dětem radost a vyhrajte knihu „Příběhy robotíka Mecháčka“

O knihu můžete soutěžit, až do neděle. Stačí abyste správně odpověděli na soutěžní otázku, tím se zařadíte do slosování o knihu. Po ukončení soutěže vylosujeme tři výherce, kteří si zvolí vhodný formát elektronické knihy. Soutěžit můžete prostřednictvím formuláře níže, nebo na této adrese: http://goo.gl/m47TZ

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné