Super akce! Jak získat slevu 30$ na nákup tabletu Kindle Fire

Tablet Kindle Fire Root, hack, Ice Cream Sandwich

Bohužel akce byla časově omezena na 15 hodin po jejím zveřejnění, takže nyní již není možné získat slevu 30$ na nákup Kindle Fire!

Společnost Amazon jenž prodává čtečky elektronických knih Kindle a tablet Kindle Fire provozuje také slevový portál AmazonLocal, taková obdoba našich slevových portálů. Nyní na tomto slevovém portálu je výborná nabídka a to sleva 30$ na nákup tabletu Kindle Fire. Tablet Kindle Fire nyní stojí 199, takže při využití slevy byste ho mohli mít již za 169 dolarů, což je +/- 3 4200 Kč. S poštovným poplatky atd. by vás  takto tablet mohl vyjít kolem 5 000 Kč.

Slevový kód získáte zde: Akce slevový kód 30$ na nákup Kindle Fire, stačí mít účet u Amazon.com, na stránkách AmazonLocal se přihlásíte a získáte slevový kód, který následně využijete ke koupi tabletu Kindle Fire v obchodě Amazon kde vám bude částka 30 dolarů odečtena z nákupu.

Tablet Kindle Fire neposílají přímo do ČR, takže musíte pro jeho nákup využít virtuální USA adresy a tablet si zaslat tam a posléze nechat přeposlat do ČR. O tom jak si tablet koupit z USA jsem psal již v tomto člínku: Tablet Kindle Fire – Jak nakoupit v USA a na kolik vás vyjde

Tip na e-knihy

Komentáře 4 komentáře

Filip Napsal 00:00 / 11. 6. 2012

Už to nejde. Platilo to jen na jeden den. Asi by bylo fajn ten článek smazat, aby to lidi, kteří tomu moc nerozumí, nepletlo.

joey Napsal 07:50 / 12. 6. 2012

Stihnul jsem to, dneska přijde. Díky!

Amazon-Kindle.cz Napsal 07:56 / 12. 6. 2012

Tak to je paráda, jakou poštovní službou jste si jej nechal zaslat?

joey Napsal 08:40 / 13. 6. 2012

Mám adresu v CA a jednou za čas někdo jede sem nebo tam, zrovna to vyšlo, že byl v sobotu coupon, a tak jsem jej hned i koupil. Do tří dnů přišel Kindle a den na to už seděl v letadle do Čech. Takže bohužel nic co by se dalo doporučit nemám, poslední doručované Kindly jsem objednával ještě před zvednutím cla (tj. cca rok a půl).

Ještě jednou díky za ten tip na slevu, minulou jsem propásl, tak jsem rád, že tuto jsem stihl. Fire za $170 je fakt dobrý kauf.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné