Super akce! Jak získat slevu 30$ na nákup tabletu Kindle Fire

Sdílejte:Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0

Tablet Kindle Fire Root, hack, Ice Cream Sandwich

Bohužel akce byla časově omezena na 15 hodin po jejím zveřejnění, takže nyní již není možné získat slevu 30$ na nákup Kindle Fire!

Společnost Amazon jenž prodává čtečky elektronických knih Kindle a tablet Kindle Fire provozuje také slevový portál AmazonLocal, taková obdoba našich slevových portálů. Nyní na tomto slevovém portálu je výborná nabídka a to sleva 30$ na nákup tabletu Kindle Fire. Tablet Kindle Fire nyní stojí 199, takže při využití slevy byste ho mohli mít již za 169 dolarů, což je +/- 3 4200 Kč. S poštovným poplatky atd. by vás  takto tablet mohl vyjít kolem 5 000 Kč.

Slevový kód získáte zde: Akce slevový kód 30$ na nákup Kindle Fire, stačí mít účet u Amazon.com, na stránkách AmazonLocal se přihlásíte a získáte slevový kód, který následně využijete ke koupi tabletu Kindle Fire v obchodě Amazon kde vám bude částka 30 dolarů odečtena z nákupu.

Tablet Kindle Fire neposílají přímo do ČR, takže musíte pro jeho nákup využít virtuální USA adresy a tablet si zaslat tam a posléze nechat přeposlat do ČR. O tom jak si tablet koupit z USA jsem psal již v tomto člínku: Tablet Kindle Fire – Jak nakoupit v USA a na kolik vás vyjde

Tip na e-knihy

Komentáře 4 komentáře

Filip Napsal 00:00 / 11. 6. 2012

Už to nejde. Platilo to jen na jeden den. Asi by bylo fajn ten článek smazat, aby to lidi, kteří tomu moc nerozumí, nepletlo.

joey Napsal 07:50 / 12. 6. 2012

Stihnul jsem to, dneska přijde. Díky!

Amazon-Kindle.cz Napsal 07:56 / 12. 6. 2012

Tak to je paráda, jakou poštovní službou jste si jej nechal zaslat?

joey Napsal 08:40 / 13. 6. 2012

Mám adresu v CA a jednou za čas někdo jede sem nebo tam, zrovna to vyšlo, že byl v sobotu coupon, a tak jsem jej hned i koupil. Do tří dnů přišel Kindle a den na to už seděl v letadle do Čech. Takže bohužel nic co by se dalo doporučit nemám, poslední doručované Kindly jsem objednával ještě před zvednutím cla (tj. cca rok a půl).

Ještě jednou díky za ten tip na slevu, minulou jsem propásl, tak jsem rád, že tuto jsem stihl. Fire za $170 je fakt dobrý kauf.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné