Video čtečka iRiver Story HD

Srovnání čtečky iRiver Story HD s Kindle 3

Rozbalení čtečky iRiver Story HD

Tip na e-knihy

Komentáře 5 komentářů

ogousek Napsal 21:04 / 12. 7. 2011

trochu mi to připomíná copyright od šikmáčů 🙂

simi Napsal 20:27 / 13. 7. 2011

Ta bílá vypadá opravdu ujetě, to je pro ně takovej problém to mít alespoň ve dvou barevných provedení? Nebo to opět budou „dotovat“ a vydělávat na knihách?

Painkiller Napsal 21:34 / 13. 7. 2011

Dík, ale zůstanu u kindla. Minimálně kvůli barevnému provedení. Bych si připadal jak nějakej pasák…

Pavel Riedl Napsal 07:56 / 29. 7. 2011

Tady jde vidět, že když dva dělají totéž, nemusí to být to samé.

Za zcela zásadní a neodpustitelné považuji absenci tlačítek na otáčení stránek po obou stranách (viz. K3). Že by se u iRiveru nenašel žádný čtenář, který by přečetl jednu knížku na K3 a druhou na tomhle? Možná našel, ale neseděl dost vysoko, aby něco ovlivnil.

Škoda, jinak to zatím vypadá na kloudné zařízení, které se K3 v jiných ohledech vyrovná nebo jej i předčí. Ovšem čtečka je především o čtení a šmátrání po klávesnici kvůli otáčení stránek zcela jistě bude rušit.

No a ještě jedna věc. Posledního půl roku posílám knížky již výhradně přes email+wifi. Je to tak nějak pohotovější a nemusím se zabývat konverzí.

eKnihám zdar!

hrdlička Napsal 11:04 / 1. 8. 2011

bílá barva? i kindle je bílý..
otáčení stránek u K3 není špatné, ale musel jsem si zvyknou, mnohokrát jsem zvednul K3 a nechtěně otáčel stránky, asi bych to dal tlačítka výše , ale určitě vlevo a vpravo. Více mě dojalo vypínací tlačítko u riveru , s tím asi pouzdra počítat nebudou. A taky nějaká pochvala-více stupnů šedé asi lepší o brázky, zdá se že má větší podporu formátů (avšak nikoliv mobi ani azw), možná lepší výdrž, slot na sd karty je také plus

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné