Jak si jeden kutil Tim přidělal externí ovládač pro přepínání stránek u čtečky Amazon Kindle

iFixit je ráj pro kutili a bastlíře. Naleznete zde návody jak rozebrat, opravit nebo vylepšit různá elektronická zařízení. Narazil jsem zde na jeden tip jak ke čtečce Amazon Kindle 3 WiFi přidělat externí přepínání stránek.  Tento návod připravil kutil jménem Another Brian a zdokumentoval v něm kompletní postup instalace externího ovladače. Návod je k dispozici zde. Už jednou jsem psal v některém článku, že bych ocenil kdyby ke čtečce byl bezdrátový přepínač stránek. Často mám tendenci si čtečku o něco jen opřít, třeba o kolena a mít ruce volné, v tomto případě bych toto bezdrátové přepínání ocenil. Tak co najde se nějaký bastlíř, který by byl schopen takový rádiový přijímač a vysílač vytvořit, viz.: http://pandatron.cz/?274&radiove_dalkove_ovladani?

Amazon Kindle Remote Controller

Zdroj: iFixit / http://www.ifixit.com/Guide/Installing-a-Remote-Page-Turn-Switch-for-the-Kindle-3/5749/1

Tip na e-knihy

Komentáře (4)

Angrandir Napsal 16:34 / 18. 11. 2011

Ještě by to chtělo výstup na projektor :D.

Honza24 Napsal 16:37 / 18. 11. 2011

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli je možné, abych do Kindlu chytal 3G a přes jeho wifinu (nebo přes USB) jsem si mohl nasdílet internetové připojení, které bych chytal do notebooku. Zjednodušeně řečeno: Udělat si z Kindlu anténu pro notebook:)

krc1 Napsal 16:05 / 20. 11. 2011

To Honza24: možné to není.

starosta Napsal 22:03 / 24. 11. 2011

Myslenka zajimava, bezdratove ovladani by asi udelat slo, ale z toho navodu si priklad radeji neberte. Tedy z toho jak to zprasil si priklad neberte, viz. step 3 obrazek 3 – zniceny puvodni konektor.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné