Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel)

Nová e-kniha Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel)

Po úspěšné e-knize Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel a Analfabetka, která uměla počítat přichází autor Jonas Jonasson s novinkou Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel). Tuto novinku lze již zakoupit od minulého týdne jako e-knih pro vaše čtečky e-knih Amazon Kindle, PocketBook nebo i tablety.

novinka-ekniha

Johan Andersson – díky svým nesčetným pobytům v base nazývaný jednoduše „zabiják Anders“ – je čerstvě na svobodě. Potřebuje novou práci a stejně tak přátele. Do rány mu přijde vychytralá pastorka Johanna Kjellanderová, která se kvůli svému ateistickému smýšlení ocitne na dlažbě. Společně s hotelovým recepčním Perem Perssonem založí „Agenturu pro ubližování na zdraví“ se zabijákem Andersem v roli smluvního násilníka. Kšefty běží báječně. Dokud se zabiják Anders nezačne ptát po vyšším smyslu toho všeho, nezačne se najednou zajímat o boha a nezačne být laskavý a mírumilovný. Jenže bossové stockholmského podsvětí s ním mají nevyřízené účty a zabijáka Anderse i s jeho přáteli pořádně zmáčknou…

Jonas Jonasson si šibalsky a neuctivě bere na mušku lidskou chamtivosti a zabijákem Andersem vytvořil nezapomenutelnou postavu antihrdiny.

Tip na e-knihy

Komentáře (1)

Richard Napsal 07:55 / 21. 6. 2016

Už se těším, až si ji přečtu.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné