[socialize service='facebook'] [socialize service='twitter'] [socialize service='googleplus']

Kindle Paperwhite a Kindle 5 nejlevnější bez reklam

Jestliže chcete ušetřit a koupit čtečku Kindle Paperwhite nebo Kindle 5 za nejlepší dostupnou cenu můžete tak učinit nákupem přímo od výrobce čteček Amazon. Dříve nejlevněji vyšla koupět čteček Amazon Kindle přímo z amerického obchodu Amazon.com, ale po snížení limitu nutnosti úhrady DPH cena čteček z USA podražila a koupě už není tak výhodná.

V současné době je nejlevnější možnost nakupovat čtečky Kindle 5 a Kindle Paperwhite přímo v obchodě Amazon.de.

Kindle 5

Tento model lze zakoupit již za 79 EUR přímo zde: Kindle 5 za 79 EUR. Takže Kindle 5 vás vyjde přibližně na 2 000 Kč k tomu musíte ještě přičíst poštovné do ČR kolem 140 Kč a jste na krásných 2 140 Kč. Za tyto peníze získáte Kindle 5 bez reklam a přímo od výrobce Amazon, takže nebude problém s reklamací. Amazon většinou mění vadnou čtečku za novou.

Kindle Paperwhite

  Dotykový model Kindle Paperwhite s osvícením displeje (již nebudete potřebovat lampičku)  lze zakoupit v obchodě Aamzon.de za 129 EUR což je přibližně 3 380 Kč včetně poštovného do ČR vás čtečka vyjde na nějakých 3 520 Kč. Opět jde o model bez reklam.

Kdybystě chtěli mít model Kindle Paperwhite s modulem 3G tak ten je dostupný za 189 EUR, přibližně 4 800 Kč.

Jak nakoupit

Koupě jakéhokoliv modelu Kindle v obchodě Amazon.de není složitá. I když rozhraní obchodu je v němčině můžete využít pomocníka Google Traslator, díky kterému si přeložíte nějaké texty nebo kamaráda. Ale i já bez znalosti němčiny jsem to zvládl. Veškeré zboží které nakoupíte v obchodě Amazon.de se platí kreditní kartou, takže musíte mít povolené internetové platby.

Jinak objednávka probíhá klasicky jako v jakémkoliv českém eshopu. Vybrané zboží si přidáte do nákupního košíku, tlačítkem a následně dokončíte objednávku, ve které vyplníte doručovací adresu a informace o kreditní kartě.

Bohužel čtečky Kindle obchod Amazon.de neposílá přímo do ČR nebo SR, takže si budete muset založit tzv. virtuální adresu na kterou si čtečku necháte zaslat a následně za malý poplatek přeposlat do ČR. Přeposlání do ČR včetně poplatku vás vyjde na nějakých 140 Kč. Jak si založit virtuální schránku naleznete v tomto článku: 1. díl seriálu jak levně koupit čtečku Kindle 5 a Kindle Paperwhite a nebo cokoliv jiného u sousedů v Německu.

Za jak dlouho vám čtečka z obchodu Amazon.de dojde?

Moje zkušenost je taková, když si objednáte čtečku při objednávce si zvolíte klasické poštovné zdarma, takže tak kolem dvou dnů vám čtečka dorazí na virtuální adresu. Následně je nutné vybrat kam má být čtečka z virtuální adresy doručena a jakou doručovací službou jestli Česká pošta balík do ruky nebo jiný typ. Při balíku do ruky je doručení většinou do druhého dne, takže čtečku máte za 3-4 dny doma.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné