PocketBook Basic Touch 2

Na trh přichází nová čtečka eknih PocketBook Basic Touch 2 s E Ink Carta displejem a dotykovým ovládáním

Společnost PocketBook opět vystrkuje růžky, po nové čtečky PocketBook Touch HD přichází s novinkou PocketBook Basic Touch 2. 

PocketBook Basic Touch 2

Tato nová čtečka eknih přináší 6″ E Ink displej nejnovější technologie Carta. Dotykový displej disponuje rozlišení 800 x 600 pixelů. Díky E Ink Carta™ by měl mít displej lepší poměr černé a bílé. Kromě dotykového ovládání má k dispozici čtenář i mechanická tlačítka. 

V základu má uživatel již 8GB vnitřní paměť, kterou lze rozšířit pomocí MicroSD karty. Čtečce nechybí WiFi modul, díky kterému můžete čtečku připojit k internetu. Díky tomu můžete využít vestavěný internetový prohlížeč, službu Send To PocketBook (pro pohodlné zasílání dokumentů a eknih do čtečky bez kabelu), Dropbox uložiště, PocketBook Sync atd.

Jako ostatní čtečky PocketBook, tak i PocketBook Basic Touch 2 podporuje formáty PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML. Obrázky: JPEG, BMP, PNG, TIFF.

Čtečka nabízí české rozhraní, podporu slovníků, základní hry a přehledné uživatelské prostředí. Čtečku pohání 1 GHz procesor a operační paměť o velikosti 256 MB. Čtečka váží 180 gramů a design je obdobný jako u ostatních modelů.

Doporučená cena čtečky je 2 499 Kč

PocketBook Basic Touch 2 je jasnou konkurencí pro základní model čtečky Amazon a to Amazon Kindle 8 Touch. Ta nabízí obdobné rozlišení, ale displej starší technologie Pearl. Dále menší paměť (4GB) a nemá k dispozici české rozhraní a mechanická tlačítka. Zase je o trochu lehčí.

Čtečka PocketBook Basic Touch 2 za svoji cenu může být velmi příjemnou čtečkou pro nenáročné čtenáře eknih, kteří nejsou ochotni investovat více do nákupu čtečky, aby získali navíc velmi příjemnou funkci osvícení displeje.

Fotogalerie PocketBook Basic Touch 2

 

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné