Prodáno – Skvělá čtečka Amazon Kindle DX last generation na prodej – pěkný vánoční dárek !!!

Čtečka je již prodána, zájemcům děkuji, článek ponechávám, aby si zájemci o čtečku udělali obrázek o její kvalitě. Kdybyste měli zájem čtečku Amazon Kindle DX last generation vám můžeme zprostředkovat, při jichlém jednání byste ji mělí mít od Štědrého dne doma.

Při zjišťování ceny a dostupnosti čtečky Amazon Kindle DX last generation jsem si ji omylem objednal. V administraci Amazon jsem si požádal o zrušení objednávky, ale z nepochopitelných důvodů jsem druhý den zjistil, že ji nezrušili a čtečku již odeslali do ČR. Čtečku mi dnes dovezla společnost UPS, doručení čtečky z USA včetně proclení trvalo pouhé 4 dny.

Čtečku jsem otevřel, abych ji otestoval a porovnal s již dříve testovaným modelem starší generace Kindle DX. Nebyl jsem ani překvapen kvalitou displeje, jelikož jsem na něj zvyklý ze své čtečky Amazon Kindle 3 WiFi. Nová generace e-ink displeje, je proste úžasná a nikdy bych si nekoupil čtečku elektronických knih, která nemá alespoň tak kvalitní displej jako současná generace čteček od společnosti Amazon. Kdo měl možnost porovnat současné displeje se starší generací, dá mi určitě za pravdu.

Rozhraní, kvalita zpracování a HW parametry nové generace čtečky jsou naprosto totožné se starší verzí. Čtečka Kindle DX má 9,7 palcový displej, je vhodné pro čtení běžných knih, ale především pro technické knihy, dokumentaci a knihy nebo dokumenty ve formátu PDF.

Čtečka Amazon Kindle DX last generation je k prodeji

Jelikož svoji čtečku již mám a současnou nepotřebuji, nabízím ji k prodeji. Jak jsem již psal čtečka je naprosto nová, před chvíli rozbalená. V případě zájmu mi napište na email: info@amazon-kindle.cz

Abyste si udělali představu o kvalitě displeje, uvádím pár fotografií Kindle DX last generation a starší verze. Současně máte možnost si udělat představu o velikosti Kindle DX a  Apple iPad.

Fotografie Kindle DX last generation a Apple iPad

Fotografie Kindle DX starší verze

Tip na e-knihy

Komentáře 4 komentáře

Nothrem Napsal 22:47 / 25. 11. 2010

Mohl bys prosím na něm vyzkoušet nějaký komix (či mangu :).
Zkoušel jsem to na 6″ verzi a tam je to hodně o zoomování a přesouvání, aby šli přečíst všechny texty. A zajímalo mě právě jestli na tohle displeji by to bylo čitelné bez zoomu (příp. při roztažení na šířku).

Tady je na ukázku jedna taková docela špatně čitelná manga:
http://neumim.tanuki.cz/wp-content/uploads/manga/mtotaku1.rar

Martin Balog Napsal 00:20 / 28. 11. 2010

Najprv som si myslel že to bude nejaká chyba v matrixe. Presne to isté (číslicové spracovanie signálov) práve študujem na skúšku 🙂 som si myslel že podobné veci už študujem len ja.

Amazon-Kindle.cz Napsal 09:38 / 28. 11. 2010

No tuto zkousku mam nastesti jiz hotovou ale bylo to peklo. 5 lidi kvuli tomu vyhodili ze skoly. Jinak tuto knizku doporucuji je vyborna. Potom jeste tyto prednasky a slajdy k nim: http://www.lectures.cz/category.php?lang=en&id=9

Pu Napsal 18:56 / 15. 12. 2010

Tak to by se Vam panove libilo u nas ve firme 🙂 http://www.racom.eu

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné