Kindle Paperwhite 2 dostal nový update 5.4.3

Čtečka e-knihy Kindle Paperwhite 2. generace dostala od Amazonu nový update operačního systému. Nový update verze 5. 4. 3 je ke stažení na stránkách Amazon.com zde, hledejte text „Download Software Update 5.4.3“. Jestliže čtečku pravidelně připojujete k internetu přes WiFi update se vám nainstaluje časem sám. Když ale nemáte k dispozici WiFi máte možnost instalace updatu ručně. Stačí stáhnout instalační balíček a postupovat dle tohoto návodu:

  1. Nahrát instalační balíček do čtečky: Připojte čtečku k počítači prostřednictvím USB kabelu a instalační balíček nahrajte do čtečky.
  2. Bezpečně Kindle odpojte od počítače, ve windows odpojit USB zařízení, bývá ikona vpravo dóle u času (ikona se zelenou šipkou), možnost je odpojit kabel od Kindle, ale není to nejbezpečnější zatím se mi ale takto nic nestalo, je to na vás..
  3. Update nainstalujete: Na úvodní obrazovce kindle, klikněte na Menu, potom Settings. Opět klikněte na Menu, a následně Update Your Kindle. Instalaci musíte potvrdit kliknutím na Ok. Kindle se začne updatovat a budete informováni o tomto procesu hláškou Your Kindle is Updating.
  4. Až se Kindle updatuje automaticky se provede restart. Ve vlastnostech zařízení byste potom měli vidět informaci že je nový firmware nainstalován: Firmware Version: Kindle 5.4.3.

Co přináší nový update Kindle Paperwhite 2

  • Lepší práce s dokumenty PDF – přibližování, změna okrajů atd..
  • Správa kolekcí v cloudu
  • Pohodlnější přístup k poznámkám atd..

O změnách se můžete dočíst přímo na stránkách Amazon.com.

Tip na e-knihy

Komentáře (3)

krista Napsal 15:49 / 11. 3. 2014

Ty PDF by se hodily i na paperwhite 1 🙂

hemendex Napsal 10:05 / 13. 3. 2014

Zaujimalo by ma, ci tento update automaticky nainstaluje aj citacka lokalizovana do cestiny (myslim neofic. lokalizaciu stiahnutu z vasej stranky)…

Pepa Napsal 15:47 / 2. 4. 2014

Na PDF zkuste KOreader, na strankach autora cestiny pro PaperWhite2 najdete toho vic nez dost v diskuzi,ted jsem zkousel,cte i prima Word soubory 🙂

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné