Kindle Paperwhite má nový software update 5.3.8

paperwhite-software-updateKindle Paperwhite dostal nový software update a to verzi 5.3.8, tento nový update se vám časem nainstaluje automaticky jestli čtečku připojujete k internetu přes WiFi. Jestliže, ale na čtečce nepoužíváte internet máte možnost si nový firmware stáhnout přímo ze stránek Amazon zde, hledejte odkaz s názvem Download Software Update 5.3.8, přímý odkaz na instalační balíček zde. Instalace updatu je jednoduchá stačí:

  1. Nahrát instalační balíček do čtečky: Připojte čtečku k počítači prostřednictvím USB kabelu a instalační balíček nahrajte do čtečky.
  2. Bezpečně Kindle odpojte od počítače, ve windows odpojit USB zařízení, bývá ikona vpravo dóle u času (ikona se zelenou šipkou), možnost je odpojit kabel od Kindle, ale není to nejbezpečnější zatím se mi ale takto nic nestalo, je to na vás..
  3. Update nainstalujete: Na úvodní obrazovce kindle, klikněte na Menu, potom Settings. Opět klikněte na Menu, a následně Update Your Kindle. Instalaci musíte potvrdit kliknutím na Ok. Kindle se začne updatovat a budete informováni o tomto procesu hláškou Your Kindle is Updating.
  4. Až se Kindle updatuje automaticky se provede restart. Ve vlastnostech zařízení byste potom měli vidět informaci že je nový firmware nainstalován: Firmware Version: Kindle 5.3.8.

Vylepšení které přináší nový update pro Kindle Paperwhite

Nový update pro Kindle Paperwhite přináší celkem tři vylepšení:

  • Možnost volby jiného slovníku při vyhledávání slova. Když hledáte definici nějakého slova, atd. můžete si pohodlně ve stejném okně vybrat jiný slovník kde má být slovo vyhledáno.
  • Na obrazovce s definicí vyhledaného slova můžete pohodlně listovat mezi jiními definicemi.
  • V dokumentu vyhledáváte slovo, když klikente na jeden z výsledku budete přesunuti na stránku a na stránce bude zvýrazněn výskyt tohoto slova.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné