Nová aktualizace pro čtečky Amazon Kindle verze 5.7.3

Po krátké době přichází další update pro čtečky e-knih Amazon Kindle

Po velmi krátké době vydal Amazon nový update pro svoje čtečky e-knih. Bohužel zatím nevím co nového tento update přináší.

Nový update je dostupný pro Kindle Voyage, Kindle Paperwhite 2, 3 a nejlevněí model Kindle. Aktualizace vám bude nabídnuta jakmile se čtečkou připojíte na internet přes wifi nebo si ji můžete stáhnout přímo ze stránek Amazonu. Pro konkrétní model naleznete update zde.

Návod na instalaci aktualizace do Kindle:

Nahrát instalační balíček do čtečky: Připojte čtečku k počítači prostřednictvím USB kabelu a instalační balíček nahrajte do čtečky.
Bezpečně Kindle odpojte od počítače, ve windows odpojit USB zařízení, bývá ikona vpravo dóle u času (ikona se zelenou šipkou), možnost je odpojit kabel od Kindle, ale není to nejbezpečnější zatím se mi ale takto nic nestalo, je to na vás..
Update nainstalujete: Na úvodní obrazovce kindle, klikněte na Menu, potom Settings. Opět klikněte na Menu, a následně Update Your Kindle. Instalaci musíte potvrdit kliknutím na Ok. Kindle se začne updatovat a budete informováni o tomto procesu hláškou Your Kindle is Updating.

Až se Kindle updatuje automaticky se provede restart. Ve vlastnostech zařízení byste potom měli vidět informaci že je nový firmware nainstalován: Firmware Version: Kindle 5.7.2

Jestliže máte ve čtečce češtinu, tak doporučuji instalaci aktualizace nedělat jinak o ni přijdete.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné