Nová generace čtečky Kindle Paperwhite

paperwhite

Dnes nejspíš někdo udělal v Amazon chybu a nechtěně zveřejnil v obchodě Amazon.com nabídku nové generace čtečky elektronických knih Amazon Kindle Paperwhite. Nabídka byla následně stažena, takže se již nemůžete podívat na parametry nového Kindle Paperwhite. Nicméně někdo zachytil printscreen této nabídky a poznamenal změny u Kindle Paperwhite.

Nový  model Kindle Paperwhite by se měl začít prodávat 30. září a to ve dvou variantách, verze s 3G modulem a bez, zajisté obě varianty mají k dispozici WiFi. Cena by měla odpovídat současnému modelu.

Nový Kindle Paperwhite by měl mít lepší kontrast displeje, tedy bělejší pozadí a černá by měla být tmavší, také by mělo být vylepšené osvícení displeje, které by mělo být rovnoměrněji rozložené na celé ploše displeje. Vylepšené bude i dotykové ovládání, které bude o něco citlivější. Paperwhite dostane i výkonnější procesor, díky kterému bude přetáčení stránek o 25% rychlejší.

Kromě vylepšení hardwaru Paperwhite  čekají změny i v softwarovu, například přidávání překládaných slov do seznamu a následně jejich procvičování v podobě kartiček.

Tyto informace vychází z článku, který byl dnes zveřejněn na Engadged.com, uvidíme jestli nejde o kachnu přímo od společnosti Amazon a následně nás nepřekvapí naprosto něčím jiným a třeba i lepším.

 

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné