Pěkný rozhovor s Markem Turňou z Kniha Zlín

Marek Turňa je majitelem nakladatelství Kniha Zlín, který pro ČR objevil spisovatele Jo Nesbø (Levhart, Spasitel, ..) a mhodo dalších dobrých spisovatelů. Na stránkách Radiožurnálu je k poslechu příjemný rozhovor s Markem, kde popisuje získání práv na knihy Jo Nesbø, povídá o vydávání knih a obecně o psaní. Rozhovor je k dispozici zde.

Tip na e-knihy

Komentáře (3)

aldav Napsal 22:15 / 10. 12. 2013

I kdyz je to OT , ( mozna neni , cekal jsem rozhovor a musel jsem ho hledat ) Skoda ze jste se dal take cestou techto totalne neprehlednych tzv. „vzdusnych webu“ . Ja jsem driv chodil kazdy den a nevadilo mi , kdyz novy clanek nebyl, ale nyni me sem dostanete maximalne 1x za 14 dni. Skoda , proste plytvani mistem , obrovske diry mezi radky, Font velky jak noha, spousta prazdneho mista, razeni clanku do nejakych ctvercu. Tohle proste NE !!!!!

Petr Vytlačil Napsal 22:20 / 10. 12. 2013

Tak to budu muset zapracovat na tom abych vše vylepšil. Chci abyste byli spokojeni a pravidelně vracející čtenáři. Děkuji za komentář.

aldav Napsal 09:48 / 11. 12. 2013

Mam obavy , ze s pokrokem nic neudelate, prechazi na to vetsina webu a dokonce i aplikace od Googlu i pro mobily zacaly trpet timto „nesvarem“ , tzv. „plochy“ vzhled. Hlavne muj nazor nemusi sdilet ostatni 🙂 Nicmene v pripade tohoto clanku nejde temer odlisit, ze k nemu uz nepatri dalsich 6 clanku pod nim a to nemluvim o rozmerech obrazku, ktere presahuji ramec jim urceny . Mozna bych udelal zvlast „anketu“ jak prijimate zmenu designu , verim, ze bude prevazne kladna.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné