PocketBook představil nové tablety SurfPad 3 s displeji 7,85“ a 10“

Můžeme se těšit na nové tablety od společnosti PocketBook. Není to tak dlouho co se u nás začaly prodávat tablety SurfPad 2 a už byly představeny na velektrhu IFA nové modely s označením SurfPad 3.

Tablet PocketBook SurfPad 3

Nové modely tabletů PocketBook disponují uhlopříčkou 10″ (1280 x 800) nebo 7,85″ (1024 x 768), systém je Android verze 4.2. Oba modely frčí na čtyřjádrovém procesoru s frekvencí 1,5 GHz a 1 GB operační pamětí.

Oba tabelty jsou vybaveny WiFi ale i 3G modulem, takže po vložení sim karty můžete využívat internet kdekoliv. K dispozici je přední kamera pro videohovory například přes Skype a zadní kamera s rozlišením 5 MP, jenž slouží pro focení a natáčení videa.

tablet-surfpad3_03

Tablety mají interní paměť 16GB, kterou je možné rozšířit MicroSD kartou, dalé tablety disponují Bluetooth, GPS a Micro USB port. Tablety PocketBook SurfPAd 3 mají baterii Li-Polymer, 8000 mAH.

Díky operačnímu systému Android není problém na tabletu přehrávat hudbu, video nebo číst elektronické knihy, protože pro tento operační systém je mnoho softwarových čteček.

Na nové tablety PocketBook SurfPad 3 se můžete podívat ve videu

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné