PocketBook Touch Lux 5

Společnost PocketBook uvedla na trh novou generaci čtečky e-knih PocketBook Touch Lux 5

Díky 6″ HD obrazovce E Ink Carta™, inteligentní funkci SMARTlight a hmotnosti pouhých 155 g je čtečka PocketBook Touch Lux 5 skvělou volbou pro ty, kdo chtějí každou volnou chvíli strávit čtením. 

Inteligentní funkce SMARTlight

Technologie SMARTlight automaticky upravuje jas a teplotu barev obrazovky a zajišťuje tak nejpohodlnější čtení za všech světelných podmínek. Kromě automatického režimu nasvícení si uživatel může nastavit jas a teplotu barev i ručně. Nastavení lze uložit do šablon a v budoucnu je rychle vybrat a použít. Jas a teplotu barev upravíte bez přerušení čtení prostým pohybem prstu po displeji.

Obrazovka šetrná k očím

Čtečka PocketBook Touch Lux 5 je vybavena 6” multisenzorovou HD obrazovkou E Ink Carta™, jejíž hlavní předností je spolehlivost a bezpečnost pro oči. Díky této technologii jsou optické vlastnosti obrazovky téměř totožné s běžnou papírovou stránkou, takže si můžete číst celé hodiny: nekazíte si zrak
a neklesá soustředěnost. E Ink obrazovka se navíc neleskne ani za jasného, slunného počasí. Čtení venku – na pláži, v parku nebo na balkóně, je tedy maximálně pohodlné. 

Extrémně lehká a úžasně stylová

Nový model navazuje na tradice skvělé produktové řady Touch Lux, k tomu zdědil působivý design, který v roce 2019 získal ocenění Red Dot Award. Zařízení vyniká nejen designem, ale také barvami: klasická inkoustově černá a atraktivní rubínově červená. Obě se hodí k formálnímu i neformálnímu stylu. Nová čtečka je neuvěřitelně lehká a ergonomická. Váží pouhých 155 gramů.

Výkonný procesor, 19 formátů a obří prostor na knihy

Díky novému dvoujádrovému procesoru je použití čtečky PocketBook Touch Lux 5 ještě pohodlnější – aplikace a knihy se otevírají rychleji a otáčení stránek je ještě plynulejší. Interní paměť čtečky je 8 GB. PocketBook Touch Lux 5 navíc podporuje paměťové karty o kapacitě až 32 GB. To už je opravdu působivé úložiště pro celou vaši knihovnu. Čtečky PocketBook tradičně vynikají podporou mnoha formátů
a PocketBook Touch Lux 5 není výjimkou – rozumí si s 19 knižními a 4 grafickými formáty. Nemusíte tedy ztrácet čas převodem souborů.

Na jedno nabití baterie získáte více než měsíc aktivního čtení

Technologie E Ink dělá ze čtečky mimořádně energeticky úsporné zařízení. PocketBook Touch Lux 5 snadno vydrží bez dobíjení více než měsíc aktivního každodenního používání. Čtečka má senzor zakrytí, který významně šetří energii – po zavření pouzdra se čtečka automaticky přepne do režimu spánku.

Doporučená maloobchodní cena čtečky PocketBook Touch Lux 5 je 3299 Kč.

 

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné