Slevová akce na čtečky Amazon Kindle a tablety

Slevová akce na čtečky e-knih Amazon Kindle

Obchod Amazon připravil pro čtenáře eknih velmi příjemnou akci na čtečky e-knih Amazon Kindle, ale i své tablety Fire či chytré reproduktory, přes které můžete ovládat různé periferie atd. (akce na tablety již není)

Čtečky Amazon Kindle v akci

New Kindle

V akci je základní model Kindle (New Kindle), který nabízí dotykové ovládání, osvícení displeje, 4GB vnitřní paměti a 6″ E Ink displej. V akci tento model je možné zakoupit za 54,99 EUR, přibližně 1400 Kč + poštovné do ČR. Více o tomto modelu se dočtete v tomto článku: All-new Kindle nový základní model čtečky e-knih od Amazonu. Základní model Kindle v akci naleznete zde.

All-new Kindle

Kindle Paperwhite

Dalším modelem čtečky e-knih který je v akci je Kindle Paperwhite. Tato čtečka nabízí, osvícení displeje, dotykové ovládání, 6″ E Ink displej s lepším rozlišením 8-32GB vnitřní paměti. Více o tomto modelu se dočtete v článku: All-new Kindle Paperwhite. Tuto výbornou čtečku lze pořídit v akci za 79,99 EUR, přibližně 2 040 + poštovné do ČR.

Kindle Paperwhite

Kindle Paperwhite v akci naleznete zde.

Kindle Oasis

Tato hitech čtečka e-knih je v akci za 179,99 EUR, +/- 4 590 Kč.

Přeposlání do ČR

Čtečky za tyto akční ceny jsou s reklamou, tyto modely nelze objednat přímo do ČR nebo SK, Doporučuji si vytvořit virtuální schránku / adresu zde: http://mailboxde.cz. Potom si Kindle objednáte na tuto adresu a z té si ji necháte za malý poplatek a poštovné poslat na adresu ČR nebo SK.

 

 

Tip na e-knihy

Komentáře (4)

Janka Napsal 11:18 / 17. 9. 2019

Děkuju za tip, čtečka už je na cestě.

Ivana Napsal 07:42 / 26. 11. 2019

Dobrý den, mě to u Kindle Paper 4 hlásí že do ČR nevozi. Musím zakládat tedy box?

Petr Vytlačil Napsal 07:53 / 26. 11. 2019

Ano, tyto modely v akci je nutné objednat přes virtuální box v Německu.

t0x!n Napsal 17:15 / 4. 12. 2019

Petr Vytlačil: není pravda, sponzorované reklamou do CR nejdou objednat (PW4 stala 80€). Verze bez reklam vsak ale objednat jde (stala 100€), tu jsem taky objednal…

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné