Tip na e-knihu Vražedný chlad – Louise Pennyová

E-kniha Vražedný chlad

Mám pro vás tip na e-knihu – klasickou detektivku, která má od čtenářů velmi dobré hodnocení. Ve světě si zasloužila kolem 4,2 hvězdiček z 5 a hodnotilo jí přes 14 000 čtenářů. Jde o 2. knihu ze série Případy vrchního inspektora Gamache. Prvním díle série je e-kniha Zátiší, která se momentálně prodává kolem 240 Kč. Co je, ale skvělá zpráva, že momentálně běží akce na e-knihu Vražedný chlad, kterou lze díky akci koupit jen za 55 Kč. Skvělá víkendovka za cenu průměrného časopisu o 30 stránkách.

Něco málo o detektivce Vražedný chlad

Ve Three Pines se zase vraždí. A dokonce o Vánocích. Tentokrát se obětí stala zlá, sobecká, panovačná CC de Poitiers, která si v malebné kanadské vísce koupila „prokletý dům“. Zdá se, že její smrti nelituje vůbec nikdo včetně nejbližší rodiny a že důvod zabít ji měl tady snad každý. Navíc pachatel zvolil naprosto originální způsob vraždy – tak rafinovaný, že dokázal pořádně zamotat hlavu nejen místní policii, ale i vrchnímu inspektorovi Armandu Gamachovi z quebecké Sureté. Gamache však má oproti ostatním jednu velkou výhodu – dobře ví, že aby našel vraha, musí ho nejdřív pochopit. „Vražda je hluboce lidská věc, a to se týká jak zavražděného, tak i vraha.“
Druhá kniha detektivní řady z pera kanadské spisovatelky Louise Pennyové vynesla autorce prestižní cenu Agatha Award za nejlepší klasický kriminální román roku – a jejímu hlavnímu hrdinovi přirovnání k legendám: svéráznému Columbovi či jedinečnému Herculu Poirotovi.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné