Update firmware 5.9 pro čtečky e-knih PocketBook Touch Lux 3 a 2

Update firmware 5.9 pro čtečky e-knih PocketBook Touch Lux 3 a 2. Lepší načítání PDF a font OpenDyslexic

Možná vás minula informace, že společnost PocketBook vydala novou verzi firmware pro čtečky e-knih PocketBook Touch Lux 3 a PocketBook Touch Lux 3. Nový firmware verze 5.9 obsahuje font OpenDyslexic. Upgrade má také optimalizované čtení PDF dokumentů, které obsahují množství obrázků. To přináší větší uživatelský komfort těm, kdo často čtou časopisy a studijní a technickou literaturu. Otevření a rolování těmito soubory je nyní 2x rychlejší, což je užitečné především při práci s velkými soubory.

Nový firmware lze stáhnout ze stránek výrobce. Pro model PocketBook Touch Lux 3 je ke stažení zde, pro starší model Pocketbook Touch Lux 2 zde.

pismo02

pismo01

 

Instalace updatu PocketBook Touch Lux 3 a PocketBook Touch Lux 2

Instalační balíček pro model PocketBook Touch Lux 3 je ke stažení zde, pro starší model Pocketbook Touch Lux 2 zde.

Postup instalace

  1. Připojíte čtečku PocketBook přes USB kabel k počítači, zobrazí se na čtečce okno s textem: Vybrat režim USB zvolíte odkaz z PC.
  2. V počítači se vám čtečka připojí jako nový disk a můžete do čtečky nahrávat soubory. Z rozbaleného baličku si vyberete soubor SWUPDATE.BIN a zkopírujete ho do čtečky přímo do kořenu tedy mezi složky Download, Photo atd..
  3. Odpojíte čtečku od počítače a vypnete (dlouze podržíte tlačítko pro zapnutí)
  4. Následně čtečku spustíte a hned stisknete a držte naráz tlačítka pro přechod na předchozí a další stránku (šipky).
  5. Zobrazí se vám informace o instalaci nového sytému a instrukce jak dále.
  6. Během instalace nového systému na obrazovce probíhají různé informace, jakmile je update nainstalován zobrazí se vám úvodní nastavení čtečky (jako časové pásmo, čas a datum)

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné