Akce na novým model čtečky Kindle Paperwhite 4

Kindle Paperwhite 4 v akci

Tato čtečka nabízí dotykové ovládání, osvícení displeje, skvělý 6″ E Ink displej s Carta s vysokým rozlišením, WiFi, vestavěný internetový prohlížeč, a 8GB vnitřní paměti. Čtečka je voděodolná, lehčí a menší rozměry než Kindle Paperwhite 3. Více se o čtečce Kindle Paperwhite 4 najdete zde.

Nedávno byla akce za na tuto čtečku kdy byla za 2 000 Kč, bohužel to už je minulost. Ale stále koupit Kindle Paperwhite v této akci za 2 584 Kč je super koupě. V ČR se prodává od 4 000 Kč a ještě k tomu není skladem. 

Čtečku můžete zakoupit za 2 584 Kč zde.

K zakoupení je za necelých 99,99 EUR běžná cena je 120 EUR.  Je to luxusní cena a neodolatelná nabídka, neváhejte. Jinak až budete nakupovat, vyberte si že chcete platit v eurech ať se platba přepočítá dle kurzu vaší banky je to výhodnější než kdybyste nakoupili v Kč a kurzem Amazon.

 

Přeposlání do ČR

Čtečky za tyto akční ceny jsou s reklamou, tyto modely nelze objednat přímo do ČR nebo SK, Doporučuji si vytvořit virtuální schránku / adresu zde: http://mailboxde.cz. Potom si Kindle objednáte na tuto adresu a z té si ji necháte za malý poplatek a poštovné poslat na adresu ČR nebo SK.

Tip na e-knihy

Komentáře (2)

Radim Napsal 09:02 / 19. 12. 2018

Pořídil jsem pro Ježíška 🙂 a vypadá fakt parádně. Určitě udělá radost…
Můj dotaz je ale zda dokážete poradit, jak starou čtečku včetně rozečtených knih překonvertovat do nové čtečky… Marně jsem hledal nějaký návod na přechod na novou čtečku ze staré. Díky za radu.

Petr Vytlačil Napsal 16:34 / 3. 1. 2019

Nejsem si jist jestli je toto možné. Zkuste překopírovat celý obsah s knihami i metadaty do nové čtečky. Prvně tedy zkopírujete přes USB kabel někam do počítače obsah ze staré čtečky a následně do nové čtečky.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné