Akce na novým model čtečky Kindle Paperwhite 4

Kindle Paperwhite 4 v akci

Tato čtečka nabízí dotykové ovládání, osvícení displeje, skvělý 6″ E Ink displej s Carta s vysokým rozlišením, WiFi, vestavěný internetový prohlížeč, a 8GB vnitřní paměti. Čtečka je voděodolná, lehčí a menší rozměry než Kindle Paperwhite 3. Více se o čtečce Kindle Paperwhite 4 najdete zde.

Nedávno byla akce za na tuto čtečku kdy byla za 2 000 Kč, bohužel to už je minulost. Ale stále koupit Kindle Paperwhite v této akci za 2 584 Kč je super koupě. V ČR se prodává od 4 000 Kč a ještě k tomu není skladem. 

Čtečku můžete zakoupit za 2 584 Kč zde.

K zakoupení je za necelých 99,99 EUR běžná cena je 120 EUR.  Je to luxusní cena a neodolatelná nabídka, neváhejte. Jinak až budete nakupovat, vyberte si že chcete platit v eurech ať se platba přepočítá dle kurzu vaší banky je to výhodnější než kdybyste nakoupili v Kč a kurzem Amazon.

 

Přeposlání do ČR

Čtečky za tyto akční ceny jsou s reklamou, tyto modely nelze objednat přímo do ČR nebo SK, Doporučuji si vytvořit virtuální schránku / adresu zde: http://mailboxde.cz. Potom si Kindle objednáte na tuto adresu a z té si ji necháte za malý poplatek a poštovné poslat na adresu ČR nebo SK.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné