Čtečka ebooks Amazon Kindle jen za 114 dolarů?

Amazon přišel s novou nabídkou čtečky ebooks Amazon Kindle 3 WiFi. Občané USA budou mít možnost čtečku koupit již za 114 dolarů, tedy o 25 dolarů levněji. Tato verze čtečky bude, ale obsahovat reklamu, místo současných spořičů obrazovky se boudou zobrazovat různé reklamy nebo speciální nabídky obchodu Amazon. Z pohledu Amazon je to výborný krok, protože za pár dolarů získá reklamní plochu v několika set tisíc čteček Kindle. Tuto levnější verzi je možné objednat pouze v USA a není známo jestli bude dostupná i pro ostatní země.

Více o této nabídce se dočtete přímo na stránkách Amazon.com nebo Bookz.cz

Tip na e-knihy

Komentáře 8 komentářů

Snow Napsal 16:37 / 12. 4. 2011

hezké… Ale raději bych si tedy připlatil… Reklamy opravdu moc nemusím…

Snow Napsal 16:39 / 12. 4. 2011

(Tedy záleží co za reklamu by se tam zobrazovalo, ale jestli něco jako je tady na obrázku, tak hnus.)

Blondýna Napsal 16:45 / 12. 4. 2011

sporice se daj smazat 😉

Amazon-Kindle.cz Napsal 17:12 / 12. 4. 2011

Tak ty spořiče se budou stahovat přes WiFi takže se budou měnit. Ale určitě někdo přijde na hack jak to dostat z čtečky. Pro nás je to stejně bezpředmětné.

Snow Napsal 17:49 / 12. 4. 2011

to ano, vymazat to půjde, ale pochybuji, že moc Amíků to takhle bude dělat, tohle ochcávání je spíš výsada ostatních zemí. Ale tak jestli reklamy budou tématické tak proč ne, že? Mě spíš zaráží tohle: „nzerce – ta se bude občas zobrazovat při práci se čtečkou a bude také využívat „spoři displeje“ si budu číst knihu a přes půlky obrazovky mě vyskočí popup reklama? 😀

Angrandir Napsal 18:04 / 12. 4. 2011

Na Amazonu píšou „on the bottom of the home screen—they don’t interrupt reading“ – takže jestli se nebude reklama objevovat při čtení knížek, ale jenom na úvodní stránce, zase tak to tak hrozné není (a u spořiče by mi to asi bylo úplně jedno). Na druhou stranu $25 není zase taková úspora, přijde mi to zajímavé spíš pro lidi, kteří mají reklamy rádi :).

Jana Napsal 21:02 / 14. 4. 2011

Tedy, ale hledám, kde jsou ty nabídky KNIH zdarma ke ztažení. Seznam jednotlivých autorů s názvy knih. Nevíte někdo? Jde mi i o české autory..

Qeex Napsal 12:48 / 19. 5. 2011

Tak mi dnes přijela z ameriky po kamarádce verze tato verze za 114$, reklama se objevuje jako spořič obrazovky, a v menu s knížkama je dole reklamní proužek, ten se mi tam moc nelíbí, ale za pár dní si ho člověk jistě ani nevšimne. Žádné jiné reklamní hlášky mi tam nevyskakujou. Taky jsem v kindle učtu na amazonu našel položku, kterou u svého K3 wifi nemám – „Your Kindle Screensaver Preferences“ – kde si člověk může vybrat různá témata jako je architektura, humor… je jich tam cca 20

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné