PocketBook Aqua – nová voděodolná čtečka elektronický knih

Známý výrobce čteček elektronických knih PocketBook představil novou čtečku elektronických knih PocketBook Aqua, která je první voděodolnou čtečkou na trhu. Nyní si již můžete užívat bezstarostné chvilky ve vaně s elektronickou knihou a sklenkou dobrého vína. Nová čtečka PocketBook Aqua splňuje standard IP57, jenž zaručuje její vysokou odolnost a prachotěstnost. Čtečka vydrží až 1 metr pod vodou aniž by se ji něco stalo, dalším plusem je možnost číst eknihy v prašném prostředí, tedy třeba na pláži.

PocketBook Aqua

Čtečka PocketBook Aqua disponuje displejem 6″ E-Ink Pearl, který je založen na technologii Film Touch. O výkon se stará 1GHz procesor a 256 MB operační paměti RAM. Vaše eknihy si můžete ukládat do interní flash paměť o velikosti 4 GB. Čtečka je vybavena WiFi modulem, takže se můžete připojit k internetu, zasílat elektronické knihy do čtečky aniž byste ji museli USB kabelem připojovat k počítači.

Čtečka PocketBook Aqua váží 170 gramů a ovládá se prostřednictvím dotykového E Ink displeje a pár tlačítek. Tento nový model čtečky se začne prodávat v ČR během dubna a cena se bude pohybovat kolem 4000 Kč.

PocketBook Aqua - čtečka elektronických knih

Tip na e-knihy

Komentáře (1)

Honza Napsal 08:24 / 6. 3. 2014

No super! Konečně nebudu muset ve vaně davat ctecku do vodeodolneho obalu..

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné