Alcatel představil novou čtečku eknih Magic Flip

Společnost Alcatel představila na veletrhu CES 2014 svoji čtečky elektronických knih Magic Flip. Jde o opravdu malou čtečku, která se vejde do kapsy a vypadá spíš jako mobilní telefon.

Čtečka eknih Alcatel Magic Flip

Čtečka Magic Flip disponuje 4″ E Ink displejem a lze ji propojit s chytrým telefonem nebo tabletem přes rozhraní Bluetooth. Díky možnosti tohot propojení můžete využít Magic Flip jako „externí“ displej, který může zobrazovat různé notifikace z tabletu nebo telefonu.

Čtečka eknih Alcatel Magic Flip

Čtečka eknih Alcatel Magic Flip

Čtečka Magic Flip má pod displejem tři kapacitní tlačítka, dvě pro přechod mezi stránkami, listováním v menu atd. a tlačítko home.

Fotografie a informace jsou čerpány z engadget.com.

Tip na e-knihy

Komentáře (4)

Czistoslava Napsal 16:26 / 14. 1. 2014

Je to hezké, malé a úhledně, ale nějak nechápu proč při téhle velikosti oddělují čtečku od telefonu?! Už přišli jiní s telefonem se dvěma displayema (normal a e-ink), ale aby někdo přišel s mobilem pouze s e-inkem to ne. Ne každý musí mít telefon s barevným a s rozlišením která ani nevyužije.

Illumination19 Napsal 01:58 / 20. 1. 2014

Czistoslava: Bohužel si nevzpomenu na název, ale mobil jen s e-ink displejem existuje, pamatuju si jak jsem u jeho recenze četl nářek pube…err…náročnějších uživatelů, kterým hlava nebrala, k čemu je takový telefon.

PaulCZ Napsal 15:01 / 2. 3. 2014

YotaPhone, jenže tam ten e-ink displej byl úplně k ničemu, pouze zobrazoval nějaká data (nové zprávy, čas..) a nebyl dotykový.

Petr Vytlačil Napsal 17:21 / 2. 3. 2014

Toto by měl změnit YotaPhone 2

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné