Podívejte se pod kapotu tabletu Kindle Fire, zdrojové kódy Amazon Kindle Fire uvolněny

Amazon Kindle Fire TabletAmazon uvolnil zdrojové kódy upraveného Androidu, který běží na tabletu Kindle Fire. Ke stažení je přímo na stránkách Amazon a naleznete zde i zdrojové kódy pro ostatní čtečky elektronických knih od Amazonu.

Jestliže vás zajímá jaký hardware pohání Kindle Fire, tak na iFixit je kompletně rozebraný tablet Kindle Fire s fotografiemi a popisky jednotlivých chipů atd. Rozebraný tablet je na této adrese: http://www.ifixit.com/Teardown/Amazon-Kindle-Fire-Teardown/7099/1.

Komunita XDA, která pracuje na vylepšených verzích operačního systému Android  pro různé zařízení (mobilní telefony, tablety, atd..)  již zapracovala na rootu nového Tabletu Kindle Fire, který je možné provést jednoduše pomocí připravené aplikace. Před provedení rootnutí je nutná instalace Android SDK a ADB. Rootování na jedno kliknutí se provádí aplikací SuperOneClick, která je ke stažení na této adrese: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=803682a. Vlákno o tabletu Kindle Fire na XDA je zde: http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1306.

 

 

 

 

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné