Akce tablet Kindle Fire HD za 2160 Kč

Jestliže jste uvažovali o levném, ale velmi kvalitním tabletu, tak nyní  máte příležitost koupit v akci tablet Kindle Fire HD za 2 160 Kč. Akce probíhá v německém obchodě Amazon.de, kde tento tablet lze koupit za 79 EUR. Za 2160 Kč si myslím že je to velmi dobrá koupě, jestliže nechcete nebo nemůžete moc utrácet za tablet, tak tento bude skvěle splňovat tyto požadavky:

  • čteční eknih a magazínů i PDF,
  • poslech hudby jak z vnítřní paměti, tak z online zdroje, nebo internetové rádio,
  • přehrávání filmů jak z vnitřní paměti tak internetu,
  • brouzdání na internetu nebo vyřizování emailů, facebook a twitter,
  • hraní her – díky dobrému procesoru i operační paměti si zahrajete skvělé hry
  • možnost přehrávat hudbu přes bluetooth receiver, sedíte si v gauči, na tabletu vybíráte písničky na youtube a bezdrátově pouštíte do velkých reproduktorů (super věc)

Co u tabletu Kindle Fire HD nehledejte tak GPS, možnost rozšíření operační paměti. Tento model je spíše určen pro čtení eknih a magazínů, brouzdání na internetu, poslech hudby a přehrávání filmů. Tento model má 8 GB vnitřní paměti a nevejde se vám do něj 100 filmů, tisíce MP3 atd.. ale jestliže hledáte opravdu kvalitně zpracovaný tablet se super displejem a výkonem a nejste nároční, tento tablet vám bude určitě stačit.

Recenzi staršího modelu Kindle Fire HD si můžete přečíst zde. Tento starší model je velmi podobný HW výbavou, ale Kindle Fire HD v akci za 2160 Kč nemá k dispozici kameru a má vyšší výkon procesuru a vetší operační paměť.

Tablet Kindle Fire HD

Za 2160 Kč můžete mít tablet který má opravdu super 7″ displej s rozlišením 1280 x 800px a technologií IPS. Procesor dvojádrový s taktovací frekvencí 1,5Ghz, 1GB operační paměti. Kvalitní stereo reproduktory s Dolby Audio, výstup na jack 3,5mm, Bluetooth, zajisté WiFi. Váha tabletu je 345 gramů a rozměry 191 mm x 128 mm x 10,6mm.

Vnitřní paměť je 8 GB a z je kolem 4,7 GB pro vaše data. Kindle Fire HD s 16GB pamětí je již o něco dražší a vyjde na 109 EUR tedy 2980 Kč.

Kindle Fire HD

Tablet nelze objednat přímo do ČR, proto jej musíte koupit přes virtuální německou adresu, ale není to nic složitého. Návod naleznete zde. S poštovným do ČR vás vyjde na 2160 Kč + 160 Kč přeposlání a poštovné do ČR.

 

Tip na e-knihy

Komentáře (1)

vitsoft Napsal 17:20 / 10. 3. 2014

Já jsem osmimegový Kindle Fire HD 7 kupoval loni na podzim a své zkušenosti popsal zde:
http://pavel-vitsoft-srubar.blogspot.cz/2013/11/kindle-fire-hd-7-prekvapeni-pri-nakupu.html

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné