Akce Kindle Fire HD 7 za 3 600 Kč

amazon-kindle-fire-hdObchod Amazon.de má další akční nabídku, kromě Kindle 5 bez reklam za 1260 Kč nyní nabízí v akci i tablet Kindle Fire HD 7. Původní cena tabletu byla 199 EUR nyní je za 139 EUR přibližně 3 600 Kč. Tablet jsem delší dobu testovat a můžu jej doporučit, za nabízenou cenu jde opravdu o velmi kvalitní tablet, který má dostatečný výkon. Moji recenzi tabletu Kindle Fire HD si můžete přečíst zde.

Musím vyzdvihnout tyto parametry tabletu: 7″ displej s rozlišením 1280 x 800px, 216 ppi, IPS technologie opravdu jemné zobrazení, díky čemuž se na tabletu příjemně konzumuje obsah. Reproduktory Dolby Digital – opravdu super zvuk, už jsem psal v recenzi iPad od Applu má v tomto směru co dohánět. Kvalitní přední kamera s 720p a Micro-HDMI výstup díky kterému můžete tablet využít i pro přehrávání filmů na TV, Bluetooth A2DP – doporučuji domů pořídit Bluetooth receiver. Je super si pouštět hudbu na tabletu pohodlně z gauče na velkých reproduktorech.

Kindle Fire HD 7 za 3 600 Kč lze nakoupit přímo zde, s poštovným vás vyjde na +/- 3 760 Kč. Zajíste musíte objednat na virtuální adresu v Německu a následně si přeposlat do ČR. Kdybyste nevěděli jak na to, můžete mi napsat na: info@amazon-kindle.cz, rád vám poradím.

 

Tip na e-knihy

Komentáře 2 komentáře

honza Napsal 10:07 / 3. 10. 2013

zdravím, jako spokojený uživatel kindle 3 zvažuju nákup , dobrá cena.. zajímá mne jak je to instalací flash, přehrávání filmů v různých formátech, youtube, případně stahování obsahu z Amazon. Jinak jako fanda kindlu chválim web, dobrá práce) Díky H.

Amazon-Kindle.cz Napsal 12:23 / 3. 10. 2013

Dobrý den Honzo,
flash nepoužíván na tabletu, většina videa již jede na bázi HTML5 takže není problém. Nicméně Dolphin HD Browser podporuje flash takže je možné tento přehrávač nainstalovat.
Dále pro přehrávání videa lze doinstalovat přehrávač, který bude umět i jiné formáty, kdyby náhodou nějaké KF nativně nepodporoval.
Stahování obsahu z Amazon lze ze storu, musíte si vytvořit účet a spárovat, zajisté lze i nakupovat přes kreditní kartu. A nebo instalovat přímo aplikace či hry ve formátu APK. Zajisté free.

Za ty peníze je to velmy dobrý HW.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné