Akce Kindle Paperwhite 3 za 2 700 Kč

Akce Kindle Paperwhite 3 za 2 700 Kč, ušetříte přes 800 Kč.

Bohužel tato akce již skončila, nyní máte možnost Kindle Paperwhite 3 koupti za 120 EUR +/- 3 300 Kč, což není také špatná cena. Až bude další akce určitě vás budu informovat!

Amazon nám přichystal podzimní akci na čtečku e-knih Amazon Kindle Paperwhite 3. Ta je nyní v akci za 99 EUR, přibližně tedy 2 700 Kč. V ČR za tento model zaplatíte minimálně o 800 Kč více. Kindle Paperwhite 3 za tuto parádní cenu můžete objednávat přímo zde. Moc bych neotálel, není jisté do kdy tato akce potrvá. Pro ty, kteří neumí německy, je dobrá zpráva, že Amazon.de lze používat i v angličtině, což je novinka pár dnů. Jestli se chcete o čtečce Kindle Paperwhite 3 dozvědět více, tak moje recenze je zde.

Čtečku určitě doporučuji, sám ji používám a jsem s ní nadmíru spokojen. Má úžasný e-ink displej s velkým rozlišením, takže písmo je jemné. Nechybí kvalitní osvícení displeje, dotykové ovládání a 4GB vnitřní paměti na e-knihy.

amazon-kindle-paperwhite-3

Čtečku nelze objednat na adresu v ČR, takže musíte využít virtuální adresy adresy v Německu

Nejdříve si založíte virtuální adresu v Německu (zdarma) a na tu si nechat čtečku zaslat. Následně si čtečku z této virtuální adresy necháte přeposlat do ČR, včetně poštovného to vyjde na 120 Kč. Takže náklad jako kdybyste si čtečku kupovali v českém e-shopu.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné