E-kniha Písečný muž od Lars Kepler

Čtvrtý román s komisařem Joonou Linnou od manželů Alexander Ahndoril a Alexandra Coelho Ahndorilové známáých pod pseudonymu Lars Kepler

a-kniha Písečný muž Lars KeplerManželé Alexander Ahndoril a Alexandra Coelho Ahndorilová společně píšou knihy pod pseudonymem Lars Kepler. Toto duo napsalo již několik thrillerů, které se staly světovými bestsellery, jako například kniha Hypnotizér, které byla dokonce zfilmována. Dále následovaly další romány Paganiniho smlouva a Svědkyně ohně, které byly po celém světě také velmi úspěšné. Po těchto třech knihách přichází čtvrtý román Písečný muž, kde se opět setkáte s komisařem Joonou Linno.

Máme štěstí, že i když jde o novinku kniha vychází bez zpoždění v elektronické formě, takže si ji můžeme koupit jako e-knihy do elektronických čteček nebo tabletů.

Anotace e-knihy Písečný muž od Lars Kepler

Čtvrtý román řady s komisařem Joonou Linnou.

Jedné chladné zimní noci se na železničním mostě ve Stockholmu objeví mladý muž. Je vychrtlý, silně podchlazený a má legionářskou nemoc. V nemocnici vyjde najevo šokující fakt: podle registru obyvatel má být mladík již sedm let po smrti. Jak je to možné? Vždyť z jeho vraždy je podezřelý sériový zabiják Jurek Walter, kterého před třinácti lety zatkl komisař Joona Linna a který byl odsouzen k doživotní izolaci na uzavřeném psychiatrickém oddělení. Starý případ je nutno znovu prošetřit. Sériový vrah je obestřen spoustou záhad. Je třeba jednat rychle, neboť čas je neúprosný. Co když je dosud naživu i mladíkova sestra, která tehdy zmizela spolu s ním? Lars Kepler svým čtvrtým románem překonává veškerá očekávání.

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné