E-knihy za paušál? Tak to je Kindle Unlimited

Provalilo se, že společnost Amazon testuje půjčování e-knih a audioknih za měsíční paušál. V rámci tohoto paušálu by mělo být v nabídce kolem 600 000 e-knih a tisíce audioknih za pouhých 10$ měsíčně (200 Kč).

Kindle Unlimited bude dostupné pro všechna zařízení včetně iPadu a iPhone. V nabídce jsou velmi známá díla jako Harry Poter, Hladové hry a mnoho dalších.

Zatím není znám oficiální termín spuštění služby. Uvidíme jaký bude nakonec zájem o tento způsob poskytování elektronického obsahu. Co byste říkali na podobnou službu u nás?

Tip na e-knihy

Komentáře (1)

Vojta Napsal 13:37 / 19. 7. 2014

Tak pokud vim, tak u nás něco vzdáleně podobného ale nesmyslně omezeného jede na ereadingu… i když tam je to na časově omezené období a za zanačně vyšší ceny. A co hůř, na naprosto neschopné čtečky „vlastní“ čísné výroby. Ale pokud by něco podobného spustil třeba ebux se svou mnohem bohatší nabídkou (těch shopů je více, co mají na chlup stejnou nabídkou, takže prostě tenhle řetězec) a zasílal to i na kindle, bral bych to všema deseti 🙂 Anglických knih nepřečtu do měsíce víc než 2-3 kousky, takže by se mi to moc nevyplatilo, v češtině už by to bylo lepší 🙂

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné