Jen do 22. 5. soutěž o nápadité obaly pro čtečky Kindle

Mám pro vás tip na pěknou soutěž, kde můžete vyhrát pěkný obal na čtečku Amazon Kindle. V obchodě s e-knihami a e-časopisy RájKnih.cz a RajKníh.sk probíhá soutěž o super nápadíte obaly pro čtečky Amazon Kindle. Soutěží se o 8 obalů v hodnotě 5000 Kč. Dle pravidel se do soutěže může zapojit kdokoliv si zakoupí v jednom z obchodů eknihu v akci Den matek, viz odkazy na obchody a vyplní jen krátký formulář. V podmínkách mají, že pokud si koupíte ještě jakoukoliv další e-knihu, nemusí být z akční nabídky zvyšuje se vaše šance na výhru.

K soutěži se stahuje akce na vybrané e-knihy, takže můžete vybírat z desítek e-knih, které jsou ve slevě. Naleznete zde například: Jezdecký tábor Yonahlossee za 125 Kč,  e-kniha Dvojčata za 105 Kč. Na slovenském Ráji naleznete: S hlavou v oblacích (pejru) za 2,85 €.

Jestliže ještě nemáte pouzdro nebo chcete zkusit štěstí a udělat radost své milé a překvapit jí pěkným pouzdrem můžete pokusit štěstí v soutěži a ještě koupit pěknou e-knihu. Nápadité obaly jsme v Ebooky.cz již testovali, tak si můžete přečíst jejich recenzi.

Soutěž můžete už jen dnes a zítra, tak si pospěšte.

napadite-obaly

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné