Kde předobjednat New Kindle Paperwhite 2021 (Kindle Paperwhite 5)

Nedávno jsem psal, že Amazon představil nový model čtečky eknih New Kindle Paperwhite (Kindle Paperwhite 5). Pokud byste měli o tuto novou čtečku zájem, tak v současné době je ji možné předobjednat na německém obchodě Amazon.de. Základní varianta bez reklamy,  bez větší paměti a dalších vylepšení viz. dřívější článek vyjde na 149,99 EUR (3800 Kč) a lze ji zaslat přímo na adresu v ČR.  Varianta s reklamou vyjde na 129,99 EUR (3 300 Kč) je nutné zaslat na virtuální adresu v Německu a za poplatek přeposlat do ČR (návod zde). Doručení by mělo být koncem října. 

Nejdražší variantu Kindle Paperwhite Signature Edition lze předobjednat za 189,99 EUR (4830 Kč), lze poslat přímo na adresu v ČR. Tento model má větší vnitřní paměť (32 GB), automatické řízení osvícení displeje a bezdrátové nabíjení. Doručení by mělo být v půlce listopadu.

Kdyby vám stačil starší model Kindle Paperwhite, který má také skvělé parametry tak na Amazon.de je v akci a jeho cena startuje na 84,99 EUR (2 160 Kč), za ty peníze je to skvělá koupě. 

Tip na e-knihy

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné