Nový model Kindle Paperwhite začátekm příštího roku?

Na TechCrunch byl uveden článek, že začátkem druhého čtvrtletí příštího roku by měl být představen nový model čtečky e-knih Amazon Kindle Paperwhite. Je to celkem zvláštní, protože nový model Kindle Paperwhite 2 byl představe celkem nedávno, takže kdo ví jestli bude nový model Kindle Paperwhite 3 představen. Nicméně Paperwhite 3 by měl mít lepší rozlišení E Ink displeje 300ppi, nový design vycházející z designu nových tabletů Amazon Kindle Fire, senzor okolního světla, který by mohl automaticky regulovat intenzitu osvícení displeje. Dále by měl Amazon zapracovat na typografii a písmu, které by mělo být navrženo speciálně pro čtečky Amazon Kindle.

Nový model Kindle Paperwhite 3 by mohl být reakcí na konkurenci, protože Kobo nabízí čtečku eknih Kobo Aura HD, která disponuje nejlepším rozlišením 265 ppi.

Jestliže jste uvažovali o koupi nového modelu Kindle Paperwhite 2, tak se nenechte touto zprávou rozhodit. Čtečka Kindle Paperwhite 2 je naprosto skvělá, její osvícení displeje je parádní stejně tak rozlišení a tyto vlastnosti řadí Paperwhite 2 mezi špičku.

Kindle Fire HDX

Tip na e-knihy

Komentáře (2)

Miro Napsal 14:34 / 27. 11. 2013

A čo bude s farebným e-ink displayom? Konkurencia (PocketBook Color Lux) to už dávno má…ako to, že tu nemáme aj farebný kindle?

Petr Vytlačil Napsal 14:35 / 27. 11. 2013

Podle me nebudou, barevne displeje zatim nejsou na tom tak dobre aby je tam Amazon daval.

Přidejte nový komentář:

Položky ve formuláři označené * jsou povinné